Zagadka: ilu developerów potrzeba aby uratować kotka?

Okazuje się, że sporo…

Piątek był dniem pełnym wrażeń w biurach SOE. Powiem szczerze, że nawet ja nie mogłam się doczekać wszelkich aktualizacji związanych z Kotopokalipsą w SOE, jak potocznie zostały nazwane te wydarzenia.

Uczestnicy:

  • wystraszony 6-tygodniowy kotek;
  • pracownicy SOE włączając Smedleya.

Jak to to się zaczęło?

Okazuje się iż ten feralny dzień rozpoczął się bardzo niewinnie w biurach SOE. Każdy zajmował się swoją pracą, do momentu gdy ktoś zauważył na parkingach SOE malutkiego kotka błąkającego się pomiędzy samochodami.

Nie wiem czy wiecie, ale SOE jest firmą do której pracownicy mogą przyprowadzać psy do pracy, więc jak widać jest bardzo przyjaźnie nastawioną do zwierząt. Nie dziwi więc fakt, że gdy ktoś zauważył malutkiego kotka tkwiącego w jednym z samochodów na parkingu SOE, pół firmy wyszło aby go uratować. W tym sam Smedley! (Znamy już kolejny powód opóźnienia H1Z1 😀 )

soe_kitty_rescue_SmedleyBiedny wystraszony kotek schował się w samochodzie dyrektora kreatywnego EQNext i Landmarka – Jeffrey Buttlera. Ze wszystkich samochodów stojących na parkingu kotek wybrał najniższy – Dodge Vipera.

soe_kitty_in_the_carSprytni pracownicy SOE otoczyli samochód wszelkimi dostępnymi rzeczami, tak aby kot przypadkiem nie przemieścił się w inne miejsce…

soe_kitty_2014_viper soe_kitty_2014_viper_2

Zanim zdecydowano się na bardziej drastyczne środki, wpierw próbowano zastosować do wywabienia uciekiniera koto-magię wykonywaną przez Emily „Domino” Taylor oraz puszkę z tuńczykiem. Niestety, maluch był tak uparty i przerażony, że jego odporność na te praktyki była maksymalna z możliwych.

Viper to niski samochód i móc pod niego zajrzeć należało go przemieścić w bardziej dogodne miejsce. Chodnik z wysokim krawężnikiem wydawał się dobrym pomysłem…

soe_kitty_2014_viper_3 soe_kitty_2014_viper2

Dzięki temu manewrowi oraz wielkiemu poświeceniu żeńskiej części ekipy SOE (ewidentnie faceci z SOE i samochody nie idą w parze…) – w końcu po kilku godzinach wyciągnięto przestraszonego kota, który ukrywał się w okolicach silnika tego samochodu.

soe_kitty_2Kotek został od razu zabrany do weterynarza, gdzie przeszedł kontrolę i okazało się, że to ONA i jest w wieku około 6-tygodni.

Kicia była bardzo osłabiona z głodu i weterynarz orzekł, że z pewnością pracownicy SOE uratowali je życie.

soe_kitty_3 soe_kitty_rescue

Kicia nazwana została Voxel, ma własne konto na Twitter @SOEKitten i na obecną chwilę przebywa w domu tymczasowym jednego z pracowników SOE.

O jej przyszłości, zadecyduje w poniedziałek rada nadzorcza SOE… 😀

I na koniec zagadka: Jak konkurent może sabotować pracę w SOE? Wypuścić małe kociaki na parkingu…

 

Poprzedni artykułKilka słów o kolejnej aktualizacji w PlanetSide 2
Następny artykułMiał jednak być w połowie czerwca…
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
VintageMann

Landmark niedawno wyszedł a oni już Viperami śmigają^.^ Widać że niezbyt myslą, tyle osób do jednego kota:) Ja zrobiłbym to inaczej- gaz do dechy i po chwili kot albo by wyskoczył od hałasu, albo od poparzenia. W najgorszym wypadku mieliby chinskie ciastka smażone na oleju silnikowym.

PanMłody

Biedny Viper :’-(

Rajen

Sam mam małą 8 tygodniową kotkę, więc zdaje sobie sprawę jak musiała się bać. SOE ma u mnie plusa 😉

nsuidara

podpisuje się pod Kinya, i podoba mi się ostrożność a nie takie „gaz do dechy” … co za mentalność xD…

balrogos

Niech wybiora albo ratowanie kotow albo robienie gry ;/

Skaramanga

niedzielna baba jest tym czego ludzie potrzebują!

WolandPL

Balrogos twoje narzekanie to maskotka tej strony i całego forum xD

Anselmo

Śliczna kicia. Olać Vipera 🙂

Skaramanga

niedzielny wpis w blogu jest tym czego ludzie potezebuja…
zawsze w niedziele nic sie nie dzialo, a tu miła niespodzianka

balrogos

Dziękuje czuje sie jak prawdziwy Polak 🙂

Rachityna

no właśnie, musiał być przerażony 😀

kociamafia

Słodkie i marketingowe :>