Kopanie kamyczków w Landmarku jest tym co lubię najbardziej. W trakcie swojej „fazy” potrafię się wyłączyc i nic do mnie nie dociera.

Niestety, kamyków w moim inventory przybywa, ale z racji tego, iż nie posiadam jeszcze działki to nie mam na co ich spożytkować. Dlaczego nie posiadam działki? Ponieważ nie znalazłam do tej pory miejsca, które by mnie dostatecznie zachwyciło. Marzy mi się zalesiony kawałek terenu gdzieś na wysokich skałach i najlepiej z dala od wszystkich innych graczy. Na przykład coś takiego:

20140719_Landmark_las

Wygląda pięknie i wydaje się pusto, gdyby nie fakt, że większość działek jest poukrywana i wyspa ta jest wręcz przeludniona:

20140719_Landmark_mapa_Rapids

Nie wszystkie wyspy cieszą się takim powodzeniem. Zauważyłam, że pustynie w większości przypadków są niezamieszkałe, no ale kto by chciał mieszkać w miejscu gdzie z ziemi zamiast zielonych drzew wystają suche badyle?

Nie odwiedzałam jeszcze wszystkich wysp w grze, więc wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie moja działka. Muszę ja tylko odnaleźć 🙂

Natomiast odwiedziłam wczoraj Morvenę, która przeniosła się z serwera Understanding i zajęła na swoja działkę wysepkę pośrodku morza. Bardzo urokliwe miejsce muszę powiedzieć i wiele ciekawych struktur.

20140719_Landmark_MorvenaWracając z plotek, postanowiłam pozbierać kamyczki pod powierzchnia wody i… znalazłam bug. Nie wiem, czy wy tak macie, ale ilekroć zaczynałam kopanie automatycznie wykopywało mnie na powierzchnię… Zawsze wynajdę coś ciekawego w tej grze 🙂

Z rzeczy dotyczących samej gry:

  • z racji wielu problemów z obrotowymi szablonami, które miały zostać wprowadzone w tym tygodniu, aktualizacja została przesunięta na przyszły tydzień;
  • BluePrint został zaktualizowany – dodano między innymi daty wprowadzenia szkła i powietrza jako materiałów do budowy.
Poprzedni artykułZa co można kochać i nienawidzić Star Trek Online
Następny artykułPomóż w testach, a masz szansę na nagrodę
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Owghard

Kinya osiedl sie koło nas 😉
Zrobimy z czasem coś większego

Owghard

Owghard

Pierwsza flaga na południowy wschód od moje chaty 🙂 to Paleidos (z forum)

Owghard

Do zobaczenia na placu budowy 😉

Flyaway

Na wyspach z Tier 3 jest zazwyczaj dużo miejsca, sama na tym skorzystałam. 🙂

nsuidara

może do was dołączę … jednakże muszę zmotywować się do grania i uzyskania lepszych narzędzi xD