Zbliża się data premiery najnowszego dodatku do EverQuest 2 – Altar of Malice, a SOE przygotowało promocję dla osób mających nieaktywne konta w tej grze.

Osoby, które nie logowały się do EverQuest 2 w czasie ostatniego miesiąca otrzymały dostęp ALL Access (obejmujący wszystkie gry SOE), który kończy się 10 listopada.

soe_eq2_2014_10_promoOznacza to, że bez względu na to czy graliście w EQ2, czy tez może zalogowaliście się do tej gry na swoim koncie aby otrzymać ode mnie KRONO wygrane w czasie jednego z konkursów, wasze konto dostało status ALL Access na następne dwa tygodnie.

Jeśli jesteście starym graczem EQ2 to zapraszam serdecznie do zalogowania. Wiele się zmieniło w ostatnim czasie w tej grze…

Poprzedni artykułHalloweenowe porady SOE
Następny artykułDrzewo trafione piorunem w ArcheAge…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

Szkoda tylko, że po raz kolejny osoby nic nie robiące dostały coś za darmo. W programie rekrutacyjnym także za brak logowania (bodajże przez pół roku) można dostać fanty.
Ja się załapałem na to tylko dlatego, że kiedyś zainteresowałem się tą grą. Pograłem może dzień rok temu. Średnio jestem zadowolony z takiego prezentu. Wolałbym to wypracować.

Polegeist

Wlasnie się dziwiłem, że mam premke i po cichu nikomu nie mówiłem, żeby mnie nie zbanowali a tu jednak 😛