W dniu wczorajszym na serwery Live, po kilku problemach, trafiła w końcu aktualizacja wprowadzające GrandMastery. I powiem jedno – nie będzie łatwo.

Oczywiście wszystkie GrandMastery można bardzo szybko wyszukać używając Station Cash, ale kosztuje to majątek – średnio 2000SC za spell na poziomie 86+.

eq2_grandmaster_researchJeśli chodzi o przepisy to wyszukuje się je u apprentice’ów i zajmuje to 15 dni. Niestety, do wykonani GrandMasterów potrzebne są ultra rzadkie składniki: spellshardy oraz foundation, które można znaleźć zbierając kamyczki, korzonki i wszystkie inne krzaczki.

eq2_spellshards

Oczywiście soulshardy i foundation są różne na każdy tier, więc jeśli ktoś planuje ulepszyć Mastery z tier 3 to powinien harvestować właśnie na poziomie T3. Niestety to nie wszystkie składniki jaki potrzebne się do produkcji Grandmasterów. oto dokładna lista dzięki uprzejmości EQ2Wire.

eq2_grandmastery_skladniki

Ja powiem tylko tyle – harvestowałam wczoraj w Whitered Lands przez około 4 godziny i tyle właśnie czasu potrzebowałam aby znaleźć jednego spellsharda na level 90-95. Wygląda na to, że składniki te są naprawdę ultra rzadkie, a co za tym idzie mogą być przez długi czas bardzo drogie na brokerze…

Hardcorowe zbieractwo wraca do łask w EverQuest 2 🙂

Poprzedni artykułCzas na zmiany?
Następny artykułPrawie jak Indiana Jones…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
balrogos

4h i ultra zadkie no co ty 😀 ja gralem w gry gdzie szansa na wypadniecie byla 0.000005%

Twardy

Witam.
Ale szczęściara-ja ponad 5 h i nic.