Obal Plains to druga kraina otwarta, którą zobaczymy już jutro. Niestety, ale by się do niej dostać, trzeba to zrobić używając turbiny (teleport) położonej niedaleko Temple of the Faceless w Eidolon Jungle.

Słyszałam pogłoski, iż jak się zrobi wszystkie questy to można używać portalu wizardów do Obal Plain, ale to pewnie tylko plotki… No i jest tam też zniszczony portal druidów, tak jak i w Eidolon Jungle, więc pewnie szykuje się nam jakiś Event w niedalekiej przyszłości na odbudowanie tychże portali.

Obal Plains to tak naprawdę Loping Plains, tyle, że położone w zaświatach. Tak jak i w Eidolon Jungle mamy tu żyzne i pełne kolorów tereny jak i takie, z których życie zostało wyssane przez Harrowing Horde.

Podobnie jak w Loping, tak i tutaj w centralnym miejscu znajdziemy wioskę, z tym że tu zwie się ona Cardin Ward. Jest w niej kilka budynków, a w każdym z nich znajdziecie stoły crafterskie, brokera oraz bankiera.

Instancje grupowe, solo jak i zona rajdowa x4 położone są nad morzem w niedalekiej odległości od siebie. To Harrow’s End oraz The Dreadcutter. Do obu tych instancji potrzebujecie mieć skończony access quest oraz minimum level 95.

Przyjrzyjmy się wpierw The Dreadcutter. Na końcu pomostu prowadzącego w morze znajdziemy małą platformę (dysk), która to przeniesie nas na pokład pędzącego po morzu statku. Zona jest szybka i przyjemna, a końcowy Boss ma szansę rzucić mercenary Berserka (ponoć strasznie kiepski – jak to zerki…)

Tak naprawdę to zanim dotrzemy do molo, to natkniemy się na wejście do Harrow’s End. Jest to naprawdę wielkie miasto boga Drinala. I tu informacje są sprzeczne, jedni mówią, że jest tam zona Solo, inni mówią, że nie ma albo że nie działa, ale na pewno znajdziecie tam instancję grupową oraz rajdową x4.

No dobra, to tyle jeśli chodzi o Obal Plains oraz miejsca, gdzie możecie znaleźć wejścia do instancji. Zostało tylko Jarsath Plains…

Parę dni temu SOE opublikowało dwu minutowy filmik przedstawiający pokrótce zony otwarte. Miłego oglądania 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=p_d5ppZgW5A

Poprzedni artykułEidolon Jungle
Następny artykuł[PS2] Ostatnie zmiany w Planetside 2
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

W harrow end nie ma instancji singlowej (przynajmniej jeśli chodzi o bete) a portal wizzardów działa jak dobrniesz odpowiednio daleko w seri timelinów (potwierdzone).

/ps co to za bezczelne pomówienia na temat zerkerów,zgłaszam oficjalny protest nie będzie mi jakiś merc opini szargał i dzieci mi germ…no !!! 😉