W dniu dzisiejszym wszystkie serwery PlanetSide 2 zostaną wyłączone o godzinie 15 czasu polskiego celem wprowadzenia kilku zmian w evencie Halloweenowym.

O evencie Halloweenowym w PlanetSide 2 mówi się ostatnio dość sporo, szczególnie o frustrujących dyrektywach. Ewidentnie ekipa PlanetSide 2 widzi co się dzieje na forum , jak i na Reddit, i postanowiła delikatnie zmienić wymagania dotyczące zdobycia dyrektyw, jak i sam event.

Oto najważniejsze zmiany jakie zostaną wprowadzone w dniu dzisiejszym:

  • Zaktualizowano dyrektywy Halloween: w drzewku eksperta zredukowano ilość wymaganych zabójstw z 20 na 10, a w drzewku mistrzowskim z 50 na 20.
  • Mała liczba dyń (w tym wielka Galaktyczna Dynia) będą się teraz pojawiać 24 godz na dobę. Alerty zwiększą ilość pojawiających się dyń oraz dodatkowych Dyń Galaktycznych.
  • Urządzenie zwiadowcze (recon detection) będzie znowu funkcjonować poprawnie.

No i co myślicie o tych zmianach w drzewkach Halloweenowych? Wystarczy abyście zdobyli te dyrektywy?

Poprzedni artykułPoznajcie ekipę H1Z1 – Kris Roberts
Następny artykułSporo nowości w Landmarku
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PolicMajster

Przegapiłaś hotfix z 16.10.2014.

RachitynowyJoe

tylko recon device mnie interesuje szczerze mówiąc 😀

Biotyk

Brałem udział w dwóch alertach na dynie i mam 20 ziarenek z czego większość dostałem pasywnie po ostatnim update 😀
Beznadziejnie to zorganizowali i cały ten event jest o żopę rozbić. Będą go naprawiać do samego Halloween, ale przez to normalni gracze i tak już go znienawidzili 😛

HideoPL

Mogliby jeszcze poprawić wyrzutnie Phoenix dla NC. Niestety co drugi pocisk (dosłownie) wali w ziemię, nie da się nim sterować.

VintageMann

Ostatnio strzelając z Halabardy na Harraserze POŁOWA trafień bezpośrednich w tylny pancerz wolnego czołgu nie zdawała wcale obrażeń, a gdy przyczaiłem się przy rozstawionym Sunderrerze okazało się, że mój karabin strzela ślepakami.

Dobrze że są eventy ale rozrywka należy się po wykonanym zadaniu, a tutaj zachowanie jest inne.

HideoPL

A widzisz, już nie chciałem mówić o tych „ślepych” trafieniach bo myślałem że tylko u mnie się to zdarza. A takie cholerstwa trafiają mi się cały czas. Faktycznie, spory odsetek pocisków wystrzelonych i z czołgów, i z broni secondary na pojazdach nie zadaje żadnych obrażeń.

Simion

Liczby nie były problemem, tylko dyrektywa „cukierek albo psikus”. Wczoraj przez dwie godziny lataniem tylko i wyłącznie z candy gunem. Zabiłem jakieś 15 osób w tym 0 w masce. Najbardziej bolesna była reakcja innych graczy jak widzieli że z tym chodzę – rzucali się na mnie jak Reksio na szynkę z największą bronią jaką mieli przy sobie…

Arflin

Strasznie denerwujący ten bug i jedynym rozwiązaniem jest nie strzelać od razu po przeładowaniu tylko odczekać jakieś 1-2 sec.Co czyni Phoenixa jeszcze bardziej bezużytecznym poza dobijaniem palących się czołgów i niszczeniem wieżyczek inżynierów.

PLH

No to tłumaczy, dlaczego nie mogę ubić infiltratora z dwóch strzałów z Clawa na odległości jednego metra, kiedy widzę, że wszystko trafia w niego… No i dlaczego czyste headshoty nie są liczone jako headshoty oraz dlaczego zawsze dostaję heada jak ktoś mnie trafia w kolana…

castor

po tym hotfixie na esamirze bez alertu 3 duże dynie znalazłem w ciągu 2h

Patryk

A co było nie tak z Recon Device?

Simion

Intrygująca informacja. Dzisiaj sam poszukam 🙂 . Jakieś wskazówki? Gdzie mniej więcej je znalazłeś ??

bekazps2

Było zepsute.