W kolejnym odcinku przedstawiającym ekipę H1Z1 mamy okazję przyjrzeć się pracy Ryana Zimmermana, który się starszym artystą 3D w ekipe H1Z1 i jest odpowiedzialny za wszystkie rzeczy noszone przez postacie.

Ryan Zimmerman tworzy wszelkie aktywa, które będą mogli założyć na swoje postacie gracze w H1Z1, jak i w które ubrane będą zombie. Zajmuje się on tworzeniem modeli 3D takich rzeczy jak plecaki, czapki, koszulki i innych.

Ponieważ akcja gry toczyć się będzie post apokaliptycznym świecie, więc jest to ważne aby wszelkie rzeczy noszone przez graczy nie wyglądały jak zdjęte prosto z wieszaka – one musza opowiadać historie intensywnego użytkowania i przetrwania gracza napotykającego potencjalnie przerażające wydarzenia.

Zgodnie ze słowami Ryana w grze dostępne będą różne warianty nakryć głowy w tym kaski motocyklowe, kapelusza, czapki lotnika oraz hełmy taktyczne, których zadaniem będzie chronić głowę przed obrażeniami. Ekipa H1Z1 planuje także wprowadzić w przyszłości stroje maskujące oraz zarost na twarzach postaci.

20141117_h1z1_motorcycle_helmet 20141117_h1z1_kapelusz 20141117_h1z1_aviator_hat 20141117_h1z1_tactical_helmet

Poprzedni artykułHodowla zwierząt w ArcheAge
Następny artykułWyniki konkursu listopadowego na BabaGra.pl