Po ostatnich zawirowaniach, czas na poznanie kolejnego i to jakże ważnego członka ekipy (i nie, nie mam na myśli Yorka Smedleya) – twórcy popularnego tryb gry Battle Royale.

Fani Battle Royale z pewnością wiedzą, że tryb ten został pierwotnie stworzony przez Bendana Greena dla Arma 3 i na początku istnienia serwery były uruchamiane ręcznie. Do tej pory mod ten został ściągnięty około 200.000 razy, a tygodniowo tryb ten rozgrywa około 50.000 osób.

  • Jakie rzeczy chciałbyś dodać do Battle Royale?

Jestem podekscytowany możliwością dodania systemu właściwego kolejkowania i automatycznego tworzenia meczy.

  • Czy można spodziewać więcej trybów gry w H1Z1?

Gracze mogą się spodziewać więcej różnych trybów gry. System jaki ma ta gra jest wspaniale do tego przygotowany i wielokrotnie o tym rozmawiano.

  • Czy można się spodziewać większej ilości pojazdów w grze i w BR?

Nie będziemy dodawać samolotów bo były by one zbyt mocne. W grze z pewnością pojawia się ciężarówki, motory i inne pojazdy naziemne.

  • Czy w przyszłości do Battle Royale dodane zostaną zombie?

Jedynym powodem dla którego nie dodano jeszcze zombie jest to, że devsi muszą ustalić odpowiednią liczbę graczy. Ale dodanie zombie do BR z pewnością będzie bardzo ekscytującym przeżyciem.

  • Co innego będzie oferować ta gra w porównaniu do Arma 3 Battle Royale?

Jedyną równicą na ten moment jest toksyczny gaz. Nie sądzę aby tryb ten miał zostać za bardzo zmieniony, bo po co zmieniać coś co dobrze działa.

Poprzedni artykułZapowiedzi kolejnych broni w PlanetSide 2
Następny artykułZdjęcie dnia: Urzarach