Po wydarzeniach ostatnich dni, na zakończenie tygodnia producenci każdej z gier DBG zamieścili listy uspokajające fanów. Nie inaczej było z H1Z1.

List producenta Stevena „Shock” Georga zamieszczony został zarówno na forum oficjalnym H1Z1, jak i na Reddit.

W swoim komunikacie do fanów H1Z1 Steve George wspomina iż zmiany jakie przeszła ekipa tej gry były spodziewane już od jakiegoś czasu, więc developerzy mogli się na nie przygotować. Zgodnie z jego słowami to tak naprawdę nic się nie zmieniło i ekipa H1Z1 nadal podąża wyznaczona ścieżką rozwoju. Nadal planują być bardzo otwarci w stosunku do fanów w tym co robią, bo to właśnie fani napędzają rozwój tej gry.

Na ta chwilę naszym podstawowym zadaniem jest ustabilizowanie bieżącej wersji H1Z1. Kiedy wszystkie większe problemy zostaną rozwiązane i osiągnięta zostanie stabilność, przejdziemy do kolejnego etapu. Obejmie on plany związane z rozwojem gry, czyli RoadMapę. Wasze opinie i uczestnictwo w dyskusji będzie mieć bezpośredni wpływ na przyszłość i rozbudowywanie istniejących funkcji w H1Z1.

Od wizualnej strony mamy kilka naprawdę fajnych rzeczy nad którymi pracujemy. Zostanie zmieniony model męski o większą ilość opcji personalizacji.  Pojawi się również model kobiecy! Możecie się też spodziewać integracji z Player Studio. Dodamy także kilka nowych emotek, które naprawdę sprawią, że wczujecie się w role.

Oprócz tego ekipa H1Z1 przygotowuje się do streamu na oficjalnym kanale gry na Twitch.tv, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 17 lutego, o godzinie 20.00 (akurat jak zaczynam rajd w eq2 :/) podczas którego developerzy będą odpowiadać na pytania fanów.

Poprzedni artykułJak gracze spędzają Walentynki?
Następny artykułCiuszki warte 2 mln $…