Tak jak się można było tego spodziewać po zeszłotygodniowych wydarzeniach w Daybreak Games – zapowiadany na 15-tego lutego start RoadMap został opóźniony.

Od momentu uruchomienia wczesnego dostępu do H1Z1 gra przeszła już duże zmiany. Początkowe chcieliśmy wystartować z funkcją RoadMap 15-tego lutego, ale będziemy jednak potrzebować troszkę więcej czasu. Naszym priorytetem w tej chwili jest stabilność gry oraz walka z hackerami. Zanim zaczniemy dodawać do gry nowe funkcje, chcemy się upewnić, że mamy stabilne podstawy z którymi możemy pracować. Na bieżąco śledzimy Wasze prośby o dodanie nowych funkcji, które zarówno Wy, jak i ekipa H1Z1 chciałaby zobaczyć w grze. Nasze przyszła RoadMapa będzie złożona z listy rzeczy zaproponowanych zarówno przez fanów gry, jak i przez naszych developerów.

Osobiście jestem bardzo ciekawa jakie to elementy chciałaby dodać do gry ekipa H1Z1. A co Wy byście chcieli zobaczyć dodane do gry w przeciągu kilku kolejnych miesięcy?

Poprzedni artykułCiuszki warte 2 mln $…
Następny artykułCo nas czeka w starym dobrym EverQueście
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kociamafia

Tak obecnie wygląda cykl życia gry:

– Zdobądź broń

– Gankuj

– Zdobądź kolejną broń i jeszcze więcej lootu.

Przyznam że H1Z1 dość szybko nam się znudziło. Zombie nie są żadnym zagrożeniem, dreszczyku emocji brak. Ot, jeździmy sobie po mapie i zabijamy graczy aż do wyczerpania zapasów i amunicji.

Nie ma sensu budować baz – Do każdej można wejść bez najmniejszego problemu (animal traps/furnances). Chciałbym żeby zrobili system budowli podobny jak w Rust. Gdyby bazy mozna było jeszcze bronić, czy to przed graczami czy to przed hordą zombich…

Muszą naprawić fizykę samochodów, które czasem wybuchają same z siebie, stojąc w miejscu na płaskiej powierzchni.

To samo tyczy się ich modelu obrażeń. to śmieszne żeby strzała z łuku zadawała 8% obrażeń a pięść 2%. Naprawdę, zejdźcie do garażu i spróbuje pięścią sprawić żeby wasz ukochany Matiz eksplodował.

Sylzer

Co do zombie to w tym tygodniu mają włączyć hordy, zobaczymy jak to im wyjdzie…
„fyi you will start to see more zombies and they are getting smarter 🙂 hoping to turn hordes on next week. they are off right now.”
https://twitter.com/j_smedley/status/565901652071165953