Wiele się działo w SOE DayBreak Games w ciągu ostatnich kilku dni: zmiana nazwy firmy, liczne zwolnienia i odejście Matta Higbiego.

Ale nie martwcie się, bo zgodnie z najnowszym listem Dyrektora Rozwoju PlanetSide 2 – Andy Sites, na graczy PlanetSide 2 czeka świetlana przyszłość.

Nazywam się Andy Sites i jestem Dyrektorem Rozwoju PlanetSide 2. Chociaż może nie jestem za bardzo aktywny to jednak pracuję z zespołem PlanetSide 2 już kilka lat. Jak z pewnością widzieliście ostatnia restrukturyzacja wpłynęła także na ekipę PlanetSide 2. Mimo, że spodziewaliśmy się pewnych zmian, to nie jest łatwo kiedy się widzi jak tyle kreatywnych, ciężko pracujących osób opuszcza zespół. Jesteśmy jednak szczęśliwi, że większość naszej ekipy pozostała nietknięta i podekscytowani, że jesteśmy częścią przyszłości PlanetSide 2.

Wiem, że niektóre zmiany mogą być nieoczekiwane i zaskoczeniem dla naszej społeczności, ale mogę powiedzieć, że nadal w pełni wspieramy grę – obejmuje to zarówno PC, jak również prace nad wersja dla PS4, która ma mieć premierę w najbliższych miesiącach.

Porozmawiajmy o kilku rzeczach, których możecie spodziewać się w najbliższych dniach i tygodniach.

Po pierwsze, to wiemy, że chcielibyście zobaczyć nową wersję RoadMap i możecie się jej spodziewać w przyszłym tygodniu. […] Możecie spodziewać się niewielkich zmian w formacie RoadMap, ale Wasze komentarze nadal będą ważne jeśli chodzi o nowe zawartości/ funkcje/ itd. Ostatecznie naszym celem RoadMap jest podzielenie się większą ilością informacji, dostarczenie dokładniejszych wiadomości kiedy dane rzeczy zostaną wdrożone, oraz aby stała się ona wiarygodnym źródłem informacji jakim zawsze miała być.

Ponadto, naszym priorytetem będzie dopracowanie gry (naprawa błędów, optymalizacja, wydajność sieci, itd) oraz poprawa jakości życia w grze. Od Nowego Roku poświęciliśmy tym rzeczom już mnóstwo czasu i nadal będziemy to robić, dopóki zbiorowo (developerzy i społeczność graczy) nie będą mieć odczucia, że gra ma solidne podstawy. Nie chcę przez to powiedzieć, że nie będziecie widzieć zmian w rozgrywce (balans) oraz dodawania nowych rzeczy do MarketPlace, ale będzie to drugorzędne zadanie.

Wreszcie, w imieniu zespołu, chciałbym podziękować Wam za słowa wsparcia na forach i poprzez prywatne wiadomości. To był długi tydzień dla Wszystkich zaangażowanych, ale zespól jest podekscytowany kolejnym etapem naszej przygody i nie możemy się doczekać, kiedy zaczniemy dzielić się z Wami wszystkimi nowościami jakie mamy w planach.

Czas odkurzyć polskie forum RoadMap i przygotować się na nowe wpisy.

No i co Wy sądzicie o tym liście Dyrektora Rozwoju??

Poprzedni artykułProblemy z dostępem do gier DayBreak (Atak DDOS!!)
Następny artykułKontrowersje wokół Columbus Nova i DayBreak Games
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
menaximus

Gremium człowieków odeszło, to może jaki ludź inny dojdzie do głosu i zmieni się co nieco.

Slimaczek

Niech kombinują. Brakuje mi na RoadMap w podstronie „aktualne” lub „wprowadzane” transporterów typu „Extended Galaxy” do przewożenia Vanguardów :3

P.S Kinya kilka literówek.
to jendak pracuję
ostatnie restrukturyzacja

Rachitynowy

jakoś nie trafiają do mnie już takie obietnice. Nie przekonali mnie już wcześniej to i teraz po tym wszystkim nie przekonają mnie nagle. Chcą mnie przekonać to niech zrobią coś co mnie zadziwi i wprowadzenie durnej aktualizacji broni co jest na ptsie nie podziała na mnie ani trochę

Rulas

Napisali to co wszyscy chcieli teraz zobaczyć.

denat

ooo, poczęstuj nas, jakie ciasto?

denat

No i wykraczesz… zrobią coś co Cię zadziwi… logowanie do gry za 5 dolców i tyle będzie gry. i co ja w sylwestry będę robił jak nie gał w gre

balrogos

Niech usuna lattice.

ManPłody

Gdyby wprowadzili tornada, trzęsienia ziemi, ataki kosmitów, tsunami i wiatr słoneczny to by było coś 😀

rafko3

czemu by nie pewnie za kolejne 5 dolców

VintageMann

Pierwsza sensowna wypowiedź od niepamiętnych czasów, tak trzymaj!