Czas na kolejny film stworzony przez ekipa H1Z1 w którym developerzy odpowiadają na pytania zadawane przez graczy. Tym razem na pytania odpowiada dobrze nam znany Adam Clegg, projektant świata w H1Z1.

Jeśli sobie przypominacie, to Adam Clegg gościł w pierwszym odcinku tej serii, ale z racji kiepskiej jakości ówczesnego nagrania, jak i upływu czasu, postanowiono przeprowadzić wywiad po raz kolejny.

 

  • Kiedy zostanie powiększona mapa świata H1Z1?

Na ta chwilę mapa nie będzie powiększana aż do momentu, kiedy do gry nie zostanie wprowadzona odpowiednia technologia. Kiedyś w bliżej nie określonej przyszłości mapę będzie można powiększyć na o wiele większą skalę, na przykład 16 razy większą niż jest teraz.

Obecnie ekipa H1Z1 pracuje nad tym aby bardziej zagęścić istniejącą mapę, bo wiele z obszarów nie są zaludnione w porównaniu do innych regionów istniejącej mapy.

  • Czy do gry zostaną dodane jakieś specjalne eventy?

Na ta chwilę sad dostępne zrzuty samolotowe, które są kontrolowane przez graczy i tworzą sporo zamieszania na serwerach. Ten typ eventów chcielibyśmy zobaczyć w grze częściej i pracujemy nad innymi możliwościami wprowadzenia ich do gry. Na tą chwilę artyści H1Z1 pracują nad ulepszeniem tamy i mamy w planach wprowadzenie eventu na tej tamie.

201503_h1z1_tama

  • Czy przerabiacie zrzuty samolotowe?

Na tą chwilę zrzuty samolotowe dostępne w grze są ukierunkowane na kilka różnych stylów gry. Możemy zrobić wiele rzeczy z tym eventem.  Jeśli chcemy to możemy na przykład zrzucać tylko 50 zombie. Zrzuty samolotowe maja wielki potencjał w kreowaniu chaosu na mapie i może kiedyś dodamy automatyczne wersje tych eventów.

  • Kosmetyki – czy one dotyczą tylko ciuchów?

W tej chwili skórki do wyglądu dostępne na koncie gracza są ciuchami. Nie ma jeszcze skórek zmieniających wygląd broni, ale na pewno planujemy wprowadzić je w przyszłości. W tej chwili wprowadzamy do gry tak dużo ciuchów jak się da, ale w przyszłości gdy wprowadzony zostanie ulepszony model postaci gracze będą mogli założyć takie rzeczy jak buty, czy rękawiczki.

  • Jak myślisz, jak taH1Z1 będzie wyglądać za 12 miesięcy?

Mam nadzieję, że będziemy mieć więcej różnych trybów gry, więcej serwerów z różnymi zasadami, być może system karmy (pozytywne/ negatywne postrzeganie gracza przez otoczenie). Mam też nadzieję, że do tego czasu będziemy mogli mieć w Battle Royale drużyny, zespoły, może nawet różnego rodzaju zawody i ligę.

 

 

Poprzedni artykułDlaczego Wczesny Dostęp jest bardzo złym pomysłem
Następny artykułNiedzielny Hotfix w H1Z1
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
rarrq

Kilka drobnych literówek w tekście 🙂 ale bardzo dziękuję, że tłumaczysz teksty 🙂 będę tu często zaglądał, bo nikt inny na bieżąco nie tłumaczy newsów o H1Z1