W dniu dzisiejszym (25.03) wszystkie serwery H1Z1 zostaną wyłączone o godzinie 11-ej czasu polskiego celem konserwacji.

W związku z tym, że serwery wyłączone zostaną z powodu ich konserwacji, nie ma więc notek bo nie przewiduje się żadnych (oficjalnych) zmian.

Natomiast, ja zebrałam mnóstwo informacji o tym co czeka na graczy H1Z1 w najbliższym czasie.

Zacznijmy od całkowitego restartu serwerów, czyli „wipe” postaci. W pierwotnej wersji zapowiedziany on został przez Smedleya na ten tydzień. Data ta jednak została przesunięta przez Smedlaya na przyszły tydzień.

Okazuje się jednak, że być może nie nastąpi to także w przyszłym tygodniu, ale dopiero po Świętach Wielkanocnych. Przynajmniej taka informacja została podana przez jednego z devsów:

Wipe serwerów pozwala nam na wprowadzenie dużych zmian. Duże zmiany potrzebują czasu aby móc je wprowadzić i przetestować.

Oczywiście wczesny dostęp ma to do siebie, że jest jednym wielkim polem testowym gry, a gracze są testerami. No przynajmniej takie jest właśnie założenie wczesnego dostępu, co nie do końca ma swoje odzwierciedlenie w postawie graczy gdy znajdują oni różnego rodzaju błędy. I właśnie pewnie dlatego, ekipa H1Z1 zdecydowała się na otworzenie w niedalekiej przyszłości jeszcze jednego serwera – tym razem będzie to serwer testowy.

Będziecie mogli nam pomóc przetestować nowe systemy.

No dobrze, a co nowego może zostać dodane do gry w najbliższym czasie? Kilka rzeczy, nad którymi kończą pracę devsi jest naprawdę interesujących:

  • dodanie zdolności przenoszenie dużych przedmiotów do slotu rąk,
  • używanie rzeczy ograniczających inne postacie – kajdanki?

Oprócz tego devsi testują właśnie system lootowania przedmiotów noszących przez zombie, który był jednym z elementów marketingowych tej gry:

https://www.youtube.com/watch?v=rzTMuSwJoM0

Wyobraźcie sobie zombie w sprzęcie taktycznym – zabicie ich oznaczać będzie, że będziecie mogli wziąć ten sprzęt.

Adam Clegg zaprezentował, jak już niedługo wyglądać będzie zupełnie nowa postać pojawiająca się w grze  – koniec ze spodniami i koszulkami!

Jimmy Whisenhunt zaprezentował natomiast nową broń:

201503_h1z1_m9

No więc – co o tym myślicie? 🙂

P.S. I prośba do polskich graczy H1Z1 – jeśli zaglądacie na mojego bloga i znajdujecie informacje, które Was interesują – to powiedzcie także Waszym znajomym o tej stronie 😀

Poprzedni artykułSmedley na temat oszustów w H1Z1
Następny artykułZdjęcie dnia: DZIĘKI Hornik!
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PoncjuszPiłat

Spoko informujemy.

Daniel Dieselowski

To ile już nowych broni? 🙂