Wiele się zmieniło w ostatnich miesiącach w Star Trek Online, ale postanowiłam nie dać się i przezwyciężyć te zmiany. Nie będzie łatwo – to pewne, ale mam nadzieję, że się nie zniechęcę.

Ekipa Asgard Armada jest bardzo pomocna i chłopaki bez zwłoki odpowiadają na setki moich pytań.

W tej chwili skoncentrowałam się na wyborze zdolności dla moich oficerów. Widzicie, do niedawna każdy z nas miał mnóstwo różnego rodzaju oficerów z racji tego, że mogli oni umieć tylko cztery skille. Te czasy się jednak zmieniły i w tej chwili oficerów na mostku można nauczyć wszystkich dostępnych zdolności na wszystkich dostępnych poziomach, a docelowo wybrać cztery, które nas interesują.

2015-03-08_STO_skille_oficerow

Z różnego rodzaju misji, jak i z Exchange, uzyskać możemy wielu przeróżnych oficerów, których możemy zamienić na podręczniki potrzebne do nauki pewnych zdolności dla naszych oficerów. Gdy się już opanuje ten system to muszę powiedzieć, że jest on całkiem łatwy i przyjemny.

2015-03-08_STO_skille_manual

Niektórych zdolności możemy nauczyć naszych oficerów w bazach głównych, takich jak chociażby ESD, u NPC, który trenuje oficerów. Brakujące zdolności, a raczej podręczniki do nauki tych zdolności, mogą zostać także wytworzone w zakładce R&D.

Teraz nie zostało mi nic innego jak zrobić w końcu porządek w moich kandydatach na oficerów oraz zdobyć podręczniki na brakujące zdolności.

Jedyne co mnie lekko deprymuje to laaa…aaa…a…gi, które są naprawdę potworne :/

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
BlackJDragon

PlanetSide 2?

raidolato

Star Trek Online.

Raido Lato

A ja już miałem ps2 uruchomić by zamienić dowódców outfitu na podręczniki;)