Szanowni gracze – jeśli obserwujecie hype wokół Star Citizen i tak jak i ja, zastanawiacie się o co do diaska chodzi w tej grze, to macie szansę ją przetestować.

Star Citizen uruchomił specjalna promocję dla uczestników PAX East, którzy mogą wypróbować statek Anvil Hornet F7C w module Arena Comander lub też pospacerować sobie po hangarze, w którym znajdują się te statki.

Niby niewiele, ale zawsze coś…

Co zrobić aby móc skorzystać z tej promocji? Wystarczy udać się na specjalną promocyjna stronę PAX East 2015 Free Flight, zalogować się lub utworzyć konto, wpisać specjalny kod (PAXEASTFREEFLY2K15)  i ściągnąć grę.

Promocja ta trwać będzie tylko do 15-tego marca, więc musicie się pospieszyć 😀

3 KOMENTARZE

  1. Czyli że można przespacerować się po hangarze i posiedzieć w kokpicie i porobić: „bziuuuummmm”. 😉 😀 Nie dzięki. A tak z ciekawości ile ta wersja testowa zajmuje miejsca?

  2. Można pospacerować po hangarze, obejrzeć jak działa holograficzny sklepik i polatać wśród meteorytów statkiem AH F7C. Model pilotowania jest bardzo przyjemny. Skłaniałbym się bardziej ku grze arcadowej niż symulacji. Model człowieka przypomina ten z ME. Jest to wczesna wersja gry więc największym problemem są jak na razie wczytujące się teksturki(bardzo dobrze wykonane). Sam hangar jest dość pusty. Znajdują się w nim windy, kładka i dodatkowe puste pomieszczenie. Korzystanie z holograficznego sklepu jest jeszcze dość toporne ale fajnie wygląda.
    Może będzie hicior za dwa do czterech lat.

Comments are closed.