Ostatnia aktualizacja… erm… znaczy COŚ co zostało wprowadzone do PlanetSide 2 i wpłynęło na sposób kontroli lotu samolotów, nie za bardzo przypadło do gustu graczom.

Mimo, że miany te były już krytykowane w momencie jak trafiły na serwer PTS, to i tak developerzy postanowili wprowadzić je na serwery Live. Wywołało to olbrzymią falę krytyki i prawdopodobnie dlatego ekipa PlanetSide 2 postanowiła wprowadzić kilka zmian.

W oparciu o Wasze opinie wprowadzimy następujące zmiany, które trafiły już na serwer testowy i trafia na serwery Live w najbliższym Hotfixie:

  • Wszystkie samolotu pokazywały różnicę w reakcji na nachylenie (pitch). Wprowadziliśmy zmiany, tak aby wciśnięcie klawisza błyskawicznie zmieniało wysokość.
  • Samoloty inne od ESF pokazywały różnicę w odchyleniu (yaw) i przechyle (roll). To także zostało zmienione.

W tej chwili badamy opóźnienie w czasie podczas użycia kilku manewrów jednocześnie, tzn. nachylania i przechylania jednocześnie.

Na ta chwilę nie wiadomo, kiedy nastąpi ten Hotfix, ale jest wielce prawdopodobne, ale miejmy nadzieję, że zostanie zapowiedziany wcześniej.

Poprzedni artykułNowe weekendowe eventy dla graczy ArcheAge!
Następny artykułUruchomiono serwer testowy H1Z1
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wabciu

A co z pojazdami naziemnymi? U nich też ta wprowadzona nowa fizyka bardzo utrudnia celowanie.

Skaramanga

jak dla mnie bylo cos zmieniane w sterowaniu sundkiem i vanguardem. Naprawde ciezko sie skreca czasem mimo ze na sundku mam te cus do zwrotnosci