Gracze ArcheAge nie narzekają w ostatnim czasie na ilość specjalnych eventów dostępnych w grze, a Trion zapowiedział już kolejne. Jeden z nich startuje juz dzisiaj!

Na początku przypominam, że jeszcze przez cztery kolejne weekendy gracze mogą brać udział w evencie związanym z pojawieniem się Czerwonego Smoka!

Dodatkowo w dniu dzisiejszym startuje event „Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz” (Reap as you sow) i w trakcie którego gracze zarobić mogą 50% wydanego labora!

Już dzisiaj od godziny 22-giej  do niedzieli do godz. 22-giej czasu polskiego za każde wydane 1000 labora gracze otrzymają (w poniedziałek) potion na 500 labora! Potiony te zostaną wysłane w poniedziałek 20 kwietnia na ostatnią postać, która była aktywna na koncie…

To jednak nie koniec niespodzianek, bo do momentu wprowadzenia aktualizacji 1.7 gracze ArcheAhe będą mieli co robić.

Już w kolejny weekend rusza event „Skarby z odległych krain” gdzie gracze będą mogli zarobić punkty lojalnościowe!

Co należy zrobić aby otrzymać bonusowe punkty? Wystarczy do Resource Tradera dostarczyć paczkę z przeciwnego kontynentu i otrzymać za nią jeden ze stabilazerów (charcoal, rock salt, crystal lub dragon). Z informacji zaieszczonych na stronie ArchaAge wynika iż nagroda ta jest jednorazowa, więc nie zależy od ilości paczek którą dostarczycie. Jednakże… 5 pierwszych osób na danym serwerze, które oddadzą najwięcej paczek otrzymają dodatkowe 60 punktów lojalnościowych oraz unikalne nagrody za poszczególne miejsca:

  • za I miejsce: Charred Bonekraal Figurehead na poziomie epica – dzięki któremu można odradzać się na galeonie;
  • za II miejsce kostium Armored Wavewyrm
  • za miejsca od III do V – 2 x Crest Trade Pack Storage

Event ten rozpocznie się w piątek 24 kwietnia o godzinie 22-giej i zakończy w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 22-giej czasu polskiego. Nagrody zostaną przydzielone w momencie wprowadzenia aktualizacji 1.7 na serwery Live.

Jeśli chodzi o termin wprowadzenie tej aktualizacji to podejrzewam, że może to nastąpić 29 kwietnia. Dlaczego? Bo od momentu wprowadzenia aktualizacji, aż do 2 maja trwać będzie kolejny event, który z pewnością bardzo rozrusza PvP w grze! W czasie tych kilku dni punkty honoru zdobyte w czasie walk w zonach i strefach PvP zostaną podwojone.

I co myślicie o tych przygotowaniach do wprowadzenia aktualizacji 1.7? 🙂

P.S. Znane są już nowe % w regrade jakie wprowadzone zostaną w 1.7 i zamieściłam je na forum.

Poprzedni artykułCzwartkowy wieczór streamowy – zaglądam do Defiance
Następny artykułKolejne zmiany w kontroli lotu
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
oops

Dzięki za informację 😉 Im częściej zaglądam zaglądam na Twoją stronę, tym więcej informacji otrzymuję 🙂 Bardzo dziękuję i doceniam Twoją pracę ;). Na marginesie, ewent ze smokiem „niespodziewanie” się zakończył :P. Podobno ma być wznowiony, ale kiedy, tego już nie wiadomo :D. Jak zwykle Trion musiał coś spier……… :D. Nawiązując do opisanego nowego eventu, wg. mnie, będzie to świetny ewent ale dla piratów. Podejrzewam, że przepłynięcie na drugi ląd bez straty ładunku, będzie graniczyło z cudem ;).
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za informacje