Na dzisiejszy wieczór zaplanowałam pograć w Black Desert, ale przyznam się, że dziwne znaczki mnie wykończyły i nie dałam rady zainstalować tej gry.

Nie to że się poddam – postaram się posiedzieć jeszcze raz nad instalacją w ten weekend i mam nadzieję, że mi się uda 🙂

Pomyślałam sobie o H1Z1, ale z racji tego, że dzisiejsza aktualizacja zepsuła dźwięk, to podejrzewam może to być zbyt ryzykowne gdyż serwery mogą zostać wyłączone.

Dlatego zaloguję się do Defiance… Nie grałam w tą grę od bardzo dawna i korci mnie ona już od jakiegoś czasu. Jestem ciekawa jak się ona zmieniła w stosunku do tego jaka była, tym bardziej, że wprowadzono nową aktualizację zwiększająca punkty EGO i dodająca nowe tereny.

Jeśli starczy mi czasu i natchnienia, to może zajrzę jeszcze do The Repopulation.

Start o godzinie 20-tej i jak zwykle zapraszam Was do wspólnego grania. Znajdziecie mnie na babowym TeamSpeaku którego dane są zamieszczone na forum 🙂

P.S. Wczoraj w trakcie stream podałam namiary na moje konto na Steam – niestety okazało się, że podałam nieprawidłowe dane. Z racji tego, że dopiero niedawno je założyłam i nie do końca jeszcze pamiętam mój nick – dzisiaj sprawdziłam i okazało się, że mój nick na Steam to kinya_babagrapl 🙂


Watch live video from Kinya_Babagra on Twitch

 

Poprzedni artykułBrasse dołączyła do ekipy Triona!
Następny artykułNowe weekendowe eventy dla graczy ArcheAge!