W dniu wczorajszym na serwery The Repopulation trafiła olbrzymia aktualizacja, która dodała do gry kilka interesujących rozwiązań.

Nie wiem dokładnie jak wyglądała dyplomacja w Star Wars Galaxies, ale wiem jaka była w Vanguard – i uwielbiałam ta możliwość wpływania na NPC i otoczenie. Własnie ta mini-gra zawitała do The Repopulation i nie będę ukrywać, że nie mogę się doczekać by jej spróbować.

O co dokładnie będzie w niej chodzić? Ta mini-gra może zostać aktywowana poprzez niektóre misje lub poprzez nowe dodane zdolności interakcyjne. Rozmowy z NPC bazować będą wokół ich humorów, dylematów, pracy jaka wykonują oraz kilku innych tematach. W zależności od umiejętności graczy w posługiwaniu się zdolnościami interakcyjnymi, umiejętny wybór będzie w stanie zmienić nastawienie NPC, a w zamian gracz otrzyma nagrody oraz ukryte misje.

Ciekawe rozwiązanie muszę powiedzieć.

repopulation_miasto

To jednak nie wszystko co trafiło do gry w dniu wczorajszym. Poniżej lista innych rzeczy, natomiast całe notki znajdziecie na oficjalnej stronie gry:

 • kolejne zmiany w interfejsie gracza (UI) – mapa, paski oraz okno czatu;
 • w miastach tworzonych przez graczy można umieścić teraz centra klonowania pozwalające na odrodzenie oraz terminale teleportacyjne;
 • kolejne zmiany w systemie walki – zmniejszono obrażenia wszystkich przeciwników, a jednocześnie zwiększono ich punkty życia;
 • dodano nową instancję w Wailing Chasm dla grup oraz rajdów;
 • dodano mnóstwo nowych dźwięków do instancji oraz zdolności;
 • zmieniono wygląd Freedomtown;
 • wprowadzono nowy system dla zdolności hackowania, który pozwala na rozpoczęcie specjalnej mini-gry przy terminalach znajdujących się w miastach.

Sporo się dzieje, a to nadal Alpha.

5 KOMENTARZE

  • Ja musze ściagnac od nowa bo moja instalacja nie działa. W ten weekend mam domową impreze, wiec w poniedzialek pewnie to zrobie.
   Stary komp wiec bede lagowac, nie wiem czy jednak nie zaczekac na powrót nowego z naprawy :/

 1. Zaglądam, gram nawet regularnie – zaczynam powoli zapuszczać się dalej od Freeport i zwiedzam;-)

Comments are closed.