Idea Fabrik pracuje nad tym, aby jak najszybciej ponownie uruchomić serwery The Repopulation i wygląda na to, że gra ta udostępniona zostanie w przeciągu kilku następnych tygodni.

W niedawno opublikowanym poście na forum The Repopulation poinformowano graczy, że developerzy ukończyli już transfer danych na Steam i w tej chwili trwa wybór pierwszych testerów.

Transfer plików na Steam jest bliski ukończeniu, Wiem, że wszyscy na to czekaliśmy i na szczęście to już prawie koniec. Poproszono mnie aby poinformować społeczność gry, że jesteśmy w trakcie przygotowań do pierwszych testów wewnętrznych.

Niestety, jeśli wsparliście powstawanie tej gry na Kickstarter lub kupując jeden z pakietów dostępnych na stronie, to nie uprawni Was to do zalogowania się do gry już teraz. Pierwsi testerzy zostaną wybrani przez ekipę Idea Fabrik spośród aktywnych członków społeczności gry, a dopiero po zakończeniu testów wewnętrznych, do gry będą mogli zalogować się pozostali gracze.

Fanów The Repopulation z pewnością ucieszy informacja, że w 10-osobowej ekipie developerskiej, znajdują się osoby, które uprzednio pracowały nad tą grą w studiu Above & Beyond Technologies. A jeśli martwi Was wielkośc ekipy pracującej obecnie nad tym tytułem, to w niedalekiej przyszłości zostanie on powiększony.

Dla przypomnienia – MMORPG The Repopulation zostało zamknięte w grudniu 2015 roku, po tym jak twórca silnika HeroEngine, firma Idea Fabrik, miała spore problemy finansowe. W styczniu Beyond & Above Technologies poinformowało, że sprzedało grę firmie Idea Fabrik, która to zobowiązała się do jej ponownego uruchomienia w I kwartale 2017 roku.

No to trzymam kciuki aby testy zakończyły się jak najszybciej i z niecierpliwością oczekuje momentu, kiedy będę mogła zalogować się do gry.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.