Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Idea Fabrik, już niedługo osoby, które wsparły The Repopulation, będą mogły zalogować się do gry. I to szybciej niż myślicie!

Wczoraj wieczorem Sarrene Grant z Idea Fabrik poinformowała, iż otwarcie serwerów dla wszystkich osób posiadających dostęp do The Repopulation, nastąpi już w tą niedzielę – 12 marca.

Wspaniała wiadomość – prawda?

Wszystkie osoby, które wsparły projekt oraz obecni gracze The Repopulation, będą mogli zalogować się do gry poczynając od północy w niedzielę czasu EST (6:00 czasu polskiego). Już  w tej chwili można zacząć pobierać grę. Wasze dane logowania nie ulegną zmianie.

Chcemy upewnić się, że każdy kto kupił i wsparł projekt ma taki sam dostęp jak wcześniej. Jeśli nie pamiętacie hasła, to możecie skorzystać z linku dostępnego na launcherze gry, który pomoże je Wam zresetować.

The Repopulation powróci na Steam pomiędzy 19, a 26 marca, w zależności od tego co będzie się działo z serwerami w czasie naszych Alpha testów.

Przypomnijmy, że The Repopulation zostało ufundowane na Kickstarter w 2012 roku i od 2014 roku MMORPG to było grywalne w fazie Alpha. Niestety, z powodu konfliktu pomiędzy oryginalnymi twórcami gry – studiem Above & Beyond, a twórcami silnika Hero Engine – Idea Fabrik, serwery gry zostały zamknięte pod koniec 2015 roku. Chociaż ekipa Above & Beyond twierdziła, iż pracuje nad przeniesieniem gry na inny silnik, to na początku tego roku ogłosili oni, iż projekt został sprzedany Idea Fabrik. Jak nam wówczas powiedziano, decyzja o sprzedaży podjęta została w najlepszym interesie graczy i fanów tego projektu.

To kto z Was ma w planach zalogować się w niedzielę do The Repopulation?