Myśleliście może, że po ostatniej bitwie z oszustami w H1Z1 devsi DBG się poddali? W sumie, to ja też tak myślałam, a tu niespodzianka.

Zgodnie z informacja podana przez Smedleya w ostatnim czasie zbanowano prawie 25 tysięcy kont!

A to jeszcze nie koniec. Zgodnie ze słowami Smeda DBG ma teraz solidne narzędzia do wykrycia osób używających ESP i kilka innych niespodzianek.

Zdaję sobie sprawę z tego, że dla świata zewnętrznego wygląda to tak jakbyśmy nie pracowali nad niczym innym tylko nad nowymi rzeczami, jakie chcemy dodać do gry. tak nie jest. Mamy zespół, który pracuje tylko i wyłącznie nad osobami wykrycia programów oszukujących. To jest wojna, a nie bitwa, a naszym planem jest wygrać od teraz każdą bitwę.

Widać bojowe nastawienie Smeda, aż mi się ciśnie na usta kilka pesymistycznych komentarzy. Bardziej interesująca jest jednak informacja, na temat nowego silnika na który zostanie niedługo przełączona H1Z1.

Czyżby miało to coś wspólnego z pracami nad  wdrożeniem DX11?

Poprzedni artykułEQNext stracił, WoW zyskał…
Następny artykułWielka Majowa Aktualizacja w PlanetSide 2
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PolicMajster

25000! Że też ludziom się chce i to w early access.

Szkoda, że mimo iż ten cheat działał by również w PS2 i zapewnw byłe tez tutaj używany to chyba nikt z PS2 nie dostał bana:/

Zhar

O ile pamiętam to ostatnio coś pisali że zbanowali 90% cheaterów ? To jeżeli te 25000 to pozostałe 10% to wygląda na to, że w tą grę sami cheaterzy grają albo Smed kręci jak tylko może.