Wygląda na to, że survivale są ostatnio bardzo modne, bo co chwilę pojawiają się kolejne. Tym razem zaprezentuję Wam Wild Terra Online.

Czym jest Wild Terra?

Jest to mieszanka gry sandboxowej z elementami RPG w widoku izometrycznym, gdzie do dyspozycji graczy oddano olbrzymi świat, który może być przez nich dowolnie zmieniany. Gracz ma olbrzymie pole do popisu: może tworzyć przedmioty, polować na zwierzynę, zbierać surowce, uprawiać ziemię i podbijać sąsiednie tereny. W Wild Terra gracze mogą budować gdziekolwiek i cokolwiek zechcą: od ognisk, poprzez chatki, aż do wielkich zamków.

Warto wspomnieć, że nie znajdziecie tutaj także NPC, czy nawet miast i osad stworzonych przez twórców gry. Cała ekonomia w Wild Terra zależna jest tylko i wyłącznie od graczy.

Na ten moment dostępne są serwery PvP oraz PvE. Ciekawostką jest to, że gra ta ma polską wersję językową strony (zależne od ustawień przeglądarki), wraz dopasowanymi cenowo pakietami fundatorów pozwalającymi na natychmiastowy dostęp do gry.

Jeśli zaciekawił Was ten tytuł, to mam do rozdania jeden (1) klucz dostępu do gry. Napiszcie dlaczego chcielibyście zagrać w tą grę i podajcie w komentarzu nicka na naszym na forum – w środę wieczorem wybiorę zwycięzcę i wyślę mu kod.