W zeszłym tygodniu (tak – przespałam!) na serwery The Repopulation trafiła spora aktualizacja, która wprowadziła odnowioną wersję oblężeń oraz kilka innych zmian.

Ekipa The Repopulation ponownie wprowadza system oblężeń do gry, tym razem jednak ma zamiar robić to etapami. Na ten moment gracze mogą stworzyć obozy oblężnicze, które są zupełną nowością w tym systemie. W tej fazie testów jednak struktur nie można zniszczeć, chociaż nadal może zadawać im obrażenia. Ograniczenie to zostanie zniesione za jakiś czas.

Do gry dodano także kilka dodatkowych funkcji pozwalających na lepsze interakcje z innymi graczami, takie jak „Looking for Group” czy „Looking for Nation” (gildia/ klan). Dodatkowo do okna Nacji dodano zakładkę pozwalającą na monitorowanie co robią inni gracze i informującą o zaistniałych wydarzeniach takich jak dołączenie i odejście gracza z Nacji, pokonane bossy, czy nawet ukończenie epickich misji.

Oprócz tego developerzy rozpoczęli prace nad itemizacją w grze – poprawione zostały statystyki wielu przedmiotów, zarówno tych otrzymywanych jako dropy, jak i tych za ukończenie misji.

Całość notek z tej aktualizacji możecie zobaczyć na stronie oficjalnej gry.

Dla przypomnienia – The Repopulation to sandbox sci-fi, który ma mieć premierę jeszcze w 2015 roku. Docelowo gra ta ma być F2P.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.