Zbliża się Halloween, a co za tym idzie, twórcy gier prześcigają się w pomysłach jakby tu umilić graczom to oryginalne święto.

No cóż, według mnie jak na razie na prowadzeniu jest ekipa ARK, gdyż ich pomysł na zabawę przebija chyba wszystko co do tej pory widziałam w różnych grach.

Zgodnie z zapowiedzią twórców ARK: Survival Evolved, pod koniec października gra ta na tydzień zmieni swoją nazwę na ARK: Fear Evolved. Co za tym idzie w grze znacznie zmieni się atmosfera – noce staną się dłuższe, dni chłodniejsze, księżyc zmieni kolor na odcień czerwonego, a po niebie fruwać będą stada nietoperzy.

No tak, ale Halloween nie byłoby kompletne bez jakiś przerażających stworów lub innych nieumarłych stworzeń polujących na niewinnych graczy…

Nie martwcie się o to, bo gdy nastanie ARK: Fear Evolved to będziecie musieli zmierzyć się z mitycznym DodoRexem oraz jego bandą Dodo-zombie! Czy możecie to sobie wyobrazić? Dodo-zombie?! DODO-REX?!

Walcząc z tymi stworami macie szansę zdobyć unikalne sezonowe nagrody, a Ci z Was, którzy umieją posługiwać się nożem, do dyspozycji będą mieć mnóstwo dyń. które należy przyozdobić.

ARK_KeyArt_Halloween

Nie wiem jak Wy, ale ja z pewnością zaloguję się do gry w tym okresie. Nie odmówię sobie przyjemności walki z Dodo-zombie. No i oczywiście, dla celów czysto dziennikarskich, muszę zrobić zdjęcie DodoRexowi…