Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze szansy wypróbować Overwatch, to być może dostaniecie taką szansę.

W dniu jutrzejszym, 20 listopada, ruszają stress-testy tej gry i zaproszonych zostanie znacznie większa grupa graczy. Testy te zakończyć się maja w poniedziałek 23 listopada i po tym dniu ponownie wszyscy gracze utracą dostęp do tej gry.

W czasie tego weekendu gracze, którzy otrzymają dostęp do beta testów Overwatch, będą mogli wypróbować wszystkich dostępnych bohaterów oraz uzyskają dostęp do trzech map: Hanamura, King’s Row i Watchpoint: Gibraltar.

Blizzard oznaczył te beta testy jako próby obciążeniowe serwerów, więc dostęp do gry z pewnością uzyska znacznie więcej osób. Pamiętajcie jednak, że zaproszenie nie są rozsyłane, a jedynie Wasze konto battle.net zostanie oflagowane. Aby sprawdzić, czy macie dostęp do tej gry wystarczy uruchomić launcher Blizzarda i sprawdzić, czy macie możliwość zainstalowania Overwatch.

Z racji tego, że nie posiadam konta Blizzarda, z pewnością nie będę mieć szansy spróbować tego nowego, bardzo pozytywnie ocenianego tytułu, więc liczę na to, że podzielicie się ze mną swoimi wrażeniami 🙂

1 KOMENTARZ

Comments are closed.