Zmęczeni oczekiwaniem na skrzynki w grze? Chcecie jak najszybciej zdobyć najnowszą skórkę? Macie szczęście, bo już niedługo będziecie mogli zakupić w H1Z1 większej ilości skrzynek ze skórkami.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem ekipy H1Z1 już niedługo będzie można zakupić paczki w ilości 5, 10, 20 oraz 50 sztuk. Wszystkie te paczki będą już otwarte, więc nie trzeba będzie kupować dodatkowego klucza by je otworzyć. Niektóre z tych pakietów będą mieć specjalną bonusową pakę, która gwarantować będzie otrzymanie przedmiotu o odpowiedniej wartości.

Oto w jaki sposób będą wyglądać nowe skrzynie:

20160128_h1z1_crate-2

Ceny zestawów nowych pakietów:

  • 5 skrzynek – 17.50$
  • 10 skrzynek – 35.00$
    • Pakiet ten zawiera skrzynię brązową, która gwarantuje otrzymanie skórki na poziomie co najmniej „uncommon”.
  • 20 skrzynek – 68.00$
    • Pakiet ten zawiera skrzynię brązową oraz srebrną, która gwarantuje otrzymanie skorki na poziomie co najmniej „rare”.
  • 50 skrzynek – 169.00$
    • Pakiet ten zawiera skrzynię brązową, srebrną oraz złotą, która gwarantuje otrzymanie skorki na poziomie co najmniej „super rare”.

Aby gracze mogli otworzyć skrzynie, które znajdują w grze, nadal będą potrzebować klucza.

Problem kluczy też zostanie niedługo rozwiązany, co szczególnie powinno ucieszyć osoby, którym zdarzyło się niechcąco zakupić niewłaściwy klucz. Już niedługo wszystkie klucze będą mogły otworzyć wszystkie skrzynie. W przyszłości twórcy mają w planach wprowadzenie Klucza Master, który otworzy wszystkie skrzynie, co powinno wyeliminować niejasności oraz problemy związane z zakupieniem złego klucza.

Na obecna chwilę studio DayBreak Games nie podało daty, kiedy pakiety te oraz zmiany w kluczach wprowadzone zostaną do gry.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Dieselowski

Zarobili dużo kasy, a spieprzyli sprawę jak Bohemia z DayZ
I chcą jeszcze więcej kasy?
Gdyby te skiny chociaż były tańsze, zresztą nawet złotówki bym nie dał na jakieś skiny, nikt mnie nie zmusza, dobre i tyle, ale serio?

Joe Rachitynowy

o boziu, EA i taki ochydny moneygrab? Teraz już wiadomo, że ta gra nigdy nie będzie „wydana”. Ciekawe czy był podany w ogóle jakikolwiek termin… kwiecień 2112?