Jestem przekonana, że większość osób grających w oba tytuły H1Z1: Just Survive oraz King of the Kill, zdaje sobie sprawę z tego, że niektóre ze skórek jakie otrzymuje się ze starszych skrzynek, można sprzedać za kasę na Steam MarketPlace.

Od momentu wprowadzenia skrzynki Mrecenary, wszystkie przedmioty z tej skrzynki, jak i kolejnych oznaczone zostały jako „niezbywalne, wymienialne”. Wprowadzając tą zmianę pominięto jednakże przedmioty z wcześniejszych skrzynek takich jak Marauder i Vigilante, którymi do tej pory można było handlować. I właśnie to zmieni się w dniu jutrzejszym.

Zgodnie z najnowszym komunikatem zamieszczonym na Steam, ekipa DayBreak Games usunie w dniu 25 lipca możliwość handlowania przedmiotami ze starszych skrzynek.

25 lipca 2016 usuniemy możliwość sprzedaży pewnych przedmiotów ze starszych skrzynek H1Z1 na Steam MarketPlace. Przedmioty ze skrzynek oznaczone zostały jako „wymienialne” od czasu wprowadzenie skrzynki Mercenary w październiku 2015 roku. Zmiana ta spowoduje, że starsze przedmioty z wcześniejszych paczek będą zachowywały się w ten sam sposób.

Uwaga – same skrzynki nadal będzie można sprzedawać oraz wymieniać na Steam MarketPlace.

Trochę dziwi mnie to, że ekipa H1Z1 dała graczom informację tak krótko przed tym, kiedy wprowadzona zostanie ta zmiana.