Dzięki uprzejmości Obsidian Entertainment oraz My.com, mam do rozdania dla fanów Armored Warfare dwa klucze (2) do specjalnego pakietu kolekcjonerskiego – Operacja Błyskawica.

Pakiet ten można zakupić w cenie 34.99 Euro na oficjalnej stronie Armored Warfare, lub też… otrzymać w prezencie na BabaGra.pl.

Operacja Błyskawica zawiera 60 dni premium, 3.000.000 kredytów, 3.250 złota, bonus na 7 dni +25% do reputacji i kredytów oraz lekki czołg szybkiego reagowania RDF-LT.

aw-operacja-blyskawica

 

Pierwszy z pakietów, możecie zdobyć tutaj na blogu. Wystarczy, że w komentarzu poniżej napiszecie, który z pojazdów Armored Warfare wzbudził Wasze największe zainteresowanie i dlaczego.

Macie czas do czwartku 7-mego stycznia do godziny 22:00. Najlepszy komentarz nagrodzony zostaną przeze mnie pakietem kolekcjonerskim – Opercja Błyskawica.

Wyniki podam we piątek 8-mego stycznia, po godzinie 22-giej czasu polskiego ?

Drugi pakiet rozdawać będę za pośrednictwem Twarzoksiążki. Wystarczy, że polubicie stronę BabaGra.pl na Facebook, polubicie ten post i udostępnicie go na swoim profilu (tylko pamiętajcie, że nie może być prywatny) i w komentarzu (na FB) napiszecie, dlaczego to Wy powinniście dostać ten pakiet

Macie czas do środy 6-tego stycznia do godziny 22:00, a wyniki podam dnia następnego. Podobnie jak wyżej, najlepszy komentarz nagrodzony zostanie przeze mnie pakietem kolekcjonerskim – Opercja Błyskawica.

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez forum BabaGra.pl wysyłając im prywatną wiadomość lub też poprzez Facebook. Upewnijcie się więc, że macie ten sam nick na forum, co w komentarzu lub też wyślijcie do mnie wiadomość na forum lub maila (kinya[malpa]babagra.pl). Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

Armored Warfare to darmowa zręcznościowa gra MMO, w której gracze toczą walki korzystając z czołgów i innych pojazdów opancerzonych.

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
LoOBuZ

FV721 FOX(Lis)

Wikipedia:
Lis – nazwa zwyczajowa oznaczająca drapieżnego ssaka z rodzaju Vulpes(..)
Lis jest znakiem sprytu i przebiegłości w wielu kulturach, występuje w licznych bajkach i podaniach.
To właśnie mój lis w Armored Warfare mowa o pojeździe rozpoznawczym FV721 FOX(lis).
Wikipedia wiernie oddaje w opisie jego agresywność i wszechstronność na polu walki i za to go uwielbiam i cenię.
W grze Armored Warfare znajduje się na 5 poziomie w drzewku to pojazd kołowy.Jego jedyna wadą jest brak pancerza i na tym kończą się jego wady.Fox to diabelnie mobilny pojazd który pozwala na sprytne objechanie większego wroga i gryzieniu go w bok lub w tył.Pozwala grac agresywnie lawirując między wrogami i kąsając ich świetnym działkiem 30mm RARDEN .Dzięki drobnej sylwetce i świetnemu współczynnikowi camo potrafi się przemykać niczym prawdziwy lis po swoja ofiarę.
Ale to nie koniec pora na jego inteligencję i przebiegłość.Można nim grac jako pasywnym spoterem po odblokowaniu PPK MILAN nie tracąc głównego działka.Wtedy czai się w krzakach i spotuje dla swojego teamu i wykorzystuje nadarzającą się okazję kiedy pojazd wroga znajdzie się bokiem lub odwróci wierzę od niego by uderzyć dwoma śmiertelnie groźnymi rakietami kierowanymi.
Kiedy FOX jest na topie atakuje wroga w pierwszej linii podjeżdżając pod przeszkody bawiąc się nim i denerwując go swoją mobilnością i zwrotnością.Kiedy nie jest na topie wspiera team z drugiej linii zaznaczając niebezpieczne cele(jego umiejętność).
Czym się żywi FOX w Armored Warfare?
Jego głównym pożywieniem są nadgryzione i lekko zmęczone pojazdy(obite z mniejszą ilością HP i uszkodzonymi modułami).Lis uwielbia je kończyć wyłapywać samotne na polu bitwy i w morderczym tańcu objeżdżania zadawać im ostateczne ciosy kończąc ich żywot.Ale to codzienny posiłek ,jego ulubionym smakołykiem są samotne artylerie wroga.Gdy wyczuje ich zapach(wyspotuje je)pędzi niczym szalony po swój smakołyk i nie pozwala nikomu go odebrać.Kończy je szybko i prawie bezboleśnie.
Uwielbiam ten pojazd ma wszystkie cechy jakie chce w pojeździe typowo spoterskim.Dzieki uzbrojeniu które posiada Działko i rakiety PPK potrafi się szybko dostosować do zmiennych warunków pola bitwy.To delikatny pojazd ale też bardzo niebezpieczny w sprawnych rekach.

komentowała Krystyna Czubówna

Krystian Wu

Typ 59 Legend – samo ”Legend” imo to odniesienie do WOTa gdzie stało się legendą, głównie za sprawą MEGA statystyk, które później znefriono. Chciałem zobaczyć co potrafi Typ 59 w AW.

Krzych Mel

Mój wybór padł na VBL lekki opancerzony pojazd zwiadowczy 6 tieru,zwinny,szybki,duży zasięg widzenia i wyznaczania celów co daje duża przewagę w walce ,do wyboru działko lub pociski kierowane ,duży plus to też zarabianie kredytów nawet bez konta premium.
Kupując „Zahartowany w boju” koszt 1600 złota zmieniamy go na pojazd premium co daje nam możliwość zarabiania nawet większej ilości kredytów niż dwa razy droższe pojazdy premium 6 tieru za 3250 złota.

metabag

Trudno wybrać z gry najlepszego który
przewyższałby resztę,skusze się na VBL jak wiadomo 6 tier linia Wölfli

Light ten mi daje frajdę
grania , zasięg widoczności tego
cudeńka 570 metrów to mobilna stacja radiowa na kołach z
magazynkiem amunicji sypiąca deszczem pocisków. Znika po podświetleniu w
mgnieniu oka super tank do wspomagania. Wypad takim mad maxem na przednia linie wroga , przemykając pomiędzy pagórkami można się
poczuć jak rajdowiec na szutrze albo cel na strzelnicy ale nie taki łatwy;)
Pluton złożony z 3 takich współpracujących
rajdówek sieje niesamowity zamęt kojarzy mi się to z rojem pszczół
szukający królowej. Służy też dobrze jako odwracacz uwagi jak w padniemy w
tenże ul. Można by wiele tu opisywać dla mnie one of the best .

WBoski

Mój ulubiony czołg to M60A3 Patton.

Amerykański czołg podstawowy, który pełni jeszcze służbę w Gwardii Narodowej i w piechocie morskiej USA.

W Armored Warfare M60A3 jest czołgiem podstawowym 5 poziomu. Jako jedyny na swoim poziomie ma możliwość zamontowania zestawu ERA(dodatkowe opancerzenie). Jego działo jest fenomenalne, jeśli chodzi o celność (0,09) przy współczynniku penetracji 319. Obrażenia na poziomie 331 również są zadowalające. Depresja działa wynosząca -10 stopni budzi zazdrość zwłaszcza radzieckich konstrukcji. Po wyszkoleniu załogi i przy odpowiednim dowódcy daje nam to 3182 obrażeń na minutę. Jeżeli chodzi o modyfikacje to mam założone wewnętrzne wzmocnienie kadłuba Mk2 (daje nam to 1733 punkty życia) oraz zaawansowany MRS Mk2 (nie dysponuje jeszcze modyfikacjami z poziomu Mk3).
Przy losowaniach na swoim poziomie jest czołgiem dającym redę na pierwszej linii. Przy losowaniach na wyższe poziomy po zmianie taktyki i operowaniu w 2 linii sprawdza się, jako czołg wsparcia. Działo dzięki swojej celności kąsa nawet czołgi 6 poziomu od przodu (daje ratę trafiać w weak spot`y). Dzięki posiadaniu pancerza reaktywnego odbija wiele strzałów nawet od pojazdów MBT 6 poziomu.

Posiada niestety jedną wadę, wielki garnek na wieży, który jest weak spot`em . Dlatego trzeba się ruszać, aby było go ciężej trafić i wykorzystywać czas skupiania własnego działa wynoszący 2,23s.

Jest to mój ulubiony czołg, na którym mam rozegranych najwięcej bitew oraz posiadam najlepsze statystyki. Współczynnik zabić do
śmierci na tym czołgu wynosi 3,33 a trafień 91%. Co prawda nie jestem wybitnym graczem, ale jestem zadowolony z wyników, jakie na nim osiągam. Polecam powyższą zabawkę wszystkim graczom Armored Warfare.

Kosyek

MTB-70, czołg który na 6 poziomie jest nie do pokonania, jest to pierwowzór legendarnego M1 Abrams(który w grze nie jest aż tak doby )

Kinya

Nie mogłam się oprzeć Krystynie Czubównie. Gratki Łoobuz – wyślij mi wiadomość 😀

Kinya

Chciałam podziękować wszystkim za uczestnictwo w konkursie.

Zwycięzcą został Loobuz. Gratuluje!

To nie koniec rozdawnictwa do AW, więc bądźcie czujni 😀