W dniu wczorajszym opublikowano 74-ty odcinek pytań i odpowiedzi do CEO Cloud Imperium – Chrisa Robertsa, czyli twórcy Star Citizen.

Gracze oraz fani tej gry mają szansę zadać pytanie Chrisowi Robertsowi, na które odpowiada on właśnie w tej specjalnej serii zatytułowanej „10 for the Chairman”.

W ostatnim odcinku, Roberts oznajmił co będzie się działo z największymi statkami jakie posiadają gracze, po ich wylogowaniu z gry. Okazuje się, że statki takie jak Javelin pozostaną w grze… Ekipa Star Citizen podjeła jednak decyzję o wprowadzeniu pewnego zabezpieczenia w postaci stref bezpieczeństwa. Jesli posiadacie więc Javelin, to zanim wylogujecie się z gry będziecie musieli go zaparkować w pewnego rodzaju chronionym doku, gdzie nic złego nie będzie mogło mu się przydarzyć podczas Waszej nieobecności w grze.

Roberts rozmawiał także o możliwości o rynku używanych statków, gdzie gracze będą mogli kupować, sprzedawać lub też wymieniać używane statki kosmiczne jako część ekonomii gry.

Jeśli interesuje Was tematyka związana ze Star Citizen, to warto obejrzeć ten 23-minutowy filmik, w którym Roberts odpowiada na różnego rodzaju pytania, w tym o mechanice maskowania, lądowaniu na planetach oraz o proceduralnie generowanych środowiskach.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Ja ciągle mam nadzieje , SC wyjdzie 🙂

Kinya

Znasz takie powiedzenie: „Nadzieja matką…” 😛

Anselmo

„… a każda matka kocha swoje dzieci” wiec jest szansa 😛

petrus803

oby nie było tak jak z Dukem, jak za rok będą chcieli zmienić silnik to szanse spadają.