W związku z olbrzymia popularnością The Division, Ubisoft zdecydował się na przedłużenie beta testów tego tytułu o 24 godziny.

Oznacza to, że serwery The Division nie zostaną wyłączone w dniu dzisiejszym, ale jutro – wtorek 2 lutego, o godzinie 12:00 (południe). Z komunikatu zamieszczonego na oficjalnym forum gry wynika, że dzięki temu szansę na wypróbowanie gry będą mieć także osoby, które nie zamówiły dotychczas gry i znajdowały się na liście oczekujących na zaproszenie do beta testów.

Może i beta testy The Division cieszą się olbrzymia popularnością, ale niestety przedsiębiorczy gracze zdążyli już znaleźć wiele sposobów na to by uprzykrzyć innym życie.

Sporym problemem jest to, że statystyki postaci przechowywane są po stronie gracza, co oznacza, że można je łatwo zmodyfikować. Dzięki temu gracze są w stanie uzyskać nieograniczoną liczbę nabojów w magazynku, brak odrzutu broni, nieograniczoną ilość apteczek, czy też znacznie zwiększyć prędkość postaci.

division-blad-naboje

Zgodnie ze słowami przedstawiciela Ubisoft prezentowane przez graczy rzeczy nie są hackowaniem systemu, ale wykorzystaniem istniejących błędów, nad rozwiązaniem których trwają obecnie prace.

Powiem uczciwie, że nie jestem przekonana, iż są to tylko błędy, skoro na YT można znaleźć tak wiele filmów prezentujących różnego rodzaju hacki do tej gry, w tym aimboty, auto-celowanie, itd….

https://www.youtube.com/watch?v=MjVhffYeeZM

 

Tęsknię za czasami, kiedy liczyły się umiejętności graczy, a nie kto ma lepszy program do oszukiwania w grze…

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JemVanusy

Też tęsknię za tymi czasami. Branża gier powoli zwyczajnie upada. Albo masa oszustów w gierkach online, albo jak przy nowej odsłonie UFO, totalne spłaszczenie mechaniki gry dzięki której miała niepowtarzalny smak.. Albo ja wraz z wiekiem mam inny gust niż zza młodu.

Aniol

Wiele osób jest chyba innych… jestem ciekaw jakby pograli w 8 bitowe gierki typu Contra…albo dowolne coinupy w salonach gier 😀
Odpadli by po minucie gry mówiąc ze jest kiepska bo se rady nie dajom ( gimby i tak nie znajom co to Contra i coinupy 😛 )