To już ostatnia szansa, by wypróbować The Division 2 przed premierą i podjąć decyzję o ewentualnym zakupie w przedsprzedaży, a co za tym idzie możliwością otrzymania jeszcze jednej gry Ubisoftu za darmo: Ghost Recon Wildlands, FarCry Primal lub Watch Dogs 2.

Otwarte beta testy zaprojektowano w taki sposób, by zapoznać graczy z niektórymi unikatowymi elementami The Division 2: misjami głównego wątku fabularnego, misjami pobocznymi, aktywnościami w otwartym świecie i jedną z trzech Stref Mroku.

Podczas otwartych beta testów użytkownicy mają dostęp do czterech stref, trzech misji głównego wątku fabularnego – Grand Washington Hotel, Jefferson Trade Center oraz Viewpoint Museum, a także pięciu misji pobocznych.

Ponadto uczestnicy mają szansę wypróbować nową umiejętność – wyrzutnię chemiczna w dwóch wariantach, wykonać dwa dodatkowe projekty ulepszające Teatr oraz osiągnąć ósmy poziom postaci.

Fani potyczek PvP mogą się wybrać na wycieczkę do wschodniej Strefy Mroku oraz wziąć udział w trybie Konflikt, który to przeznaczony jest dla graczy preferujących dedykowane rozgrywki 4 na 4.

Osoby pragnące przetestować tzw. endgame w The Division 2, po ukończeniu misji Jefferson Trade Center, uzyskają dostęp do trzech postaci na 30 poziomie i misji z trybu Inwazja.

Dodatkowo uczestnicy otwartych beta testów mają szansę zdobyć kilka unikalnych nagród. Wzięcie udziału w beta testach nagrodzone zostanie skórką na broń (DC Patriot Weapon) i specjalnym trofeum (Capitol Hill Blackpack Trophy). Kolejne trofeum (Supply Crate Backpack Trophy) przewidziano za ukończenie misji wprowadzającej do Strefy Mroku, a wykonanie misji z endgame nagrodzi naszywką (Capitol Hill Arm Patch).

Poprzedni artykułFallout 76 przybliża nowy system rzemieślniczy: warzenie i destylację alkoholi
Następny artykułSobotnie zaskoczenie w Conan Exiles: zwiększenie trudności, nowi przeciwnicy, wiele poprawek