Fortnite to kooperacyjna gra akcji tworzona przez studio Epic Games w fazie Alpha testów i podlegająca pod NDA. Nie znaczy to jednak, że nie mogę pisać o nowościach jakie trafiają do tej gry.

 

W zeszłym tygodniu ekipa Epic Games wprowadziła do gry żeńską postać konstruktora oraz nowy tryb gry – Obrona Dostawy, gdzie zadaniem graczy jest wybudowanie torów kolejowych i ochrona cargo przed atakiem zombie z kosmosu. Dodatkowo zbalansowano mnóstwo rzeczy oraz naprawiono kilka błędów.

 

Jeśli chcielibyście zagrać w Fortnite to mam do rozdania jeden klucz – wystarczy, że napiszecie w komentarzach dlaczego to Wy powinniście dostać ten klucz. Daje Wam czas do jutra (czwartek 04.02), do godziny 22:00.

Pamiętajcie jednak, że gra jest w bardzo dopracowanej fazie Alpha i obowiązuje NDA, co znaczy że nie możecie robić screenshotów, nagrywać, streamować oraz dzielić się swoją opinią na temat tej gry. Możecie też zapisać się do Alpha testów na oficjalnej stronie Fortnite.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Joe Rachitynowy

Wow, NDA może być ciężkie z moim gadulstwem. Ale chętnie pograłbym bo grafika jest przyjemna dla oka (taka widlstarowa 😛 ). Więc powinienem dostać klucz bo będziemy mogli zagrać w grupie w weekend 😀