Osoby grające w Landmark wiedzą, że gra ta jest skupiona na budowaniu, zwiedzaniu oraz podziwianiu rzeczy stworzonych przez innych graczy.

Nie ma się więc co dziwić, że ekipa tej gry pracuje nad ulepszeniem całego systemu budowania, co zostanie uwidocznione w nowym interfejsie. Wraz z kolejną aktualizacją, która wstępnie zapowiedziana została na marzec, gracze będą mogli włączyć i wyłączyć ten tryb za pomocą jednego klawisza.

Kiedy tryb będzie aktywny, na dole ekranu pojawi się nowy pasek interfejsu budowania wraz z kilkoma zakładkami w których znaleźć będzie można narzędzia, materiały, rekwizyty oraz szablony:

20160220_landmark-budowanie

20160220_landmark-rekwizyty

Dodatkowo gracze znajdą tam paletę odcieni, które będzie można zastosować dla co niektórych rekwizytów!

https://www.youtube.com/watch?v=lFg8ClQHruU

Ekipa Landmarka zapowiedziała także, że marcowa aktualizacja znacznie ulepszy doświadczenia nowego gracza, ale nie zdradziła na ten moment co to konkretnie oznacza.

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jeszcze w  tym roku Landmark może opuścić etap „wczesnego dostępu” i doczekać się swojej premiery… Troszkę to dziwne, że nagle po wielu miesiącach zaniedbania gry, DayBreak Games nagle zaczął pracować nad nowymi aktualizacjami.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Ciekawe jakie jest zainteresowanie ludzi Landmarkiem. JA nie jestem do końca przekonany czy gra zostanie wydana.

RetardedKitty

Jak dla mnie każda gra która posiada opcje mikro transakcji nie powinna być betą ani early acessem. I od momentu ich istnienia gra powinna być traktowana jako pełnoprawny gotowy produkt. Ale to drogą dywersji bo nie zmienia to faktu że dzięki temu że gra jest według nich jeszcze w produkcji i będzie przez kolejne 5 lat, twórcy mogą się wypierać jakichkolwiek oskarżeń i krytyk niczym Polityk z Imunitetem Dyplomatycznym.

Oskarżenie „Ta gra jest beznadziejna i nie dokończona od ponad trzech lat, nie robicie z nią nic”
Firma „No przecież pisze beta o co ci chodzi”

Miło że coś robią z tą grą, szkoda tylko że tak rzadko i nie to co obiecywali. Z tego co pamiętam już chyba 7 miesięcy temu mieliśmy mieć dostęp do NPC i robienia questów. Mieliśmy dostawać sneak peaki z EQNext które mieliśmy testować w Landmarku. Bo bądźmy szczerzy jedyne co sprzedało Landmarka to fakt że ludzie będą mogli coś podejrzeć z gry na którą wyczekiwali tyle czasu.

Filmik ma tylko 1100 wyświetleń od czasu powstania…. nagrał bym beznadziejną grę w Heartstona która by trwała 7 minut z beznadziejnym Angielskim komentarzem i miał bym drugie tyle w ciągu 24 godzin >.>