Dzięki uprzejmości Obsidian Entertainment oraz My.com, mam do rozdania dla fanów Armored Warfare dwa klucze (2) do specjalnej Lodowej Paczki z pojazdami ICE.

Pakiet ten można było zakupić w cenie 37 Euro na oficjalnej stronie Armored Warfare, a teraz możecie otrzymać go w prezencie na BabaGra.pl.


W skład Lodowej Paczki wchodzi 5 czołgów podstawowych w wersji ICE oraz 25% bonus do zarobków i reputacji na tydzień.

 • Obiekt 430 ICE (Czołg podstawowy premium 3 poziomu)
 • OF-40 ICE (Czołg podstawowy premium 4 poziomu)
 • M60A3 ICE (Czołg podstawowy premium 5 poziomu)
 • T-72 ICE (Czołg podstawowy premium 5 poziomu)
 • Leopard 2AV ICE (Czołg podstawowy premium 6 poziomu)

Wszystkie czołgi podstawowe z Lodowej Paczki ICE posiadają następujące cechy wyglądu oraz wyposażenia:

 • Unikalny wygląd – zimowy kamuflaż z emblematem niedźwiedzia;
 • Status premium, co zapewnia wiele bonusów;
 • Załogę na 5 poziomie – najwyższy poziom poziom załogi znacząco usprawnia pojazd;
 • Moduły z w pełni zmodernizowanej wersji standardowej.

Już teraz Lodowe Paczki, możecie zdobyć tutaj. Wystarczy, że w komentarzu poniżej:

 1. który z tych pojazdów jest według Was najlepszy i dlaczego,
 2. zaskoczycie mnie czymś w waszym komentarzu,
 3. dołączycie screenshota z przegranego meczu w Armored Warfare – nie oszukujmy się, nie zawsze byliście Mistrzami 🙂

Macie czas do czwartku 18-lutego, do godziny 22:00. Dwa najlepsze komentarze nagrodzone zostaną przeze mnie pakietem kolekcjonerskim – Lodowa Paczka.

Wyniki podam w piątek 19-lutego, po godzinie 22-giej czasu polskiego, w komentarzu do tego posta ?

Jeśli nie uda się Wam wygrać Lodowej Paczki na blogu, to nie martwcie się, bo będę je rozdawać także za pośrednictwem Twarzoksiążki 😀

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez prywatną wiadomość na forum BabaGra.pl (podajcie nick na forum) lub też maila podanego przy rejestracji w Disqus. Możecie też wysłać do mnie maila na kinya[malpa]babagra.pl. Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

Armored Warfare to darmowa zręcznościowa gra MMO, w której gracze toczą walki korzystając z czołgów i innych pojazdów opancerzonych.

34 KOMENTARZE

 1. Dla mnie najlepszym pojazdem tej paczki jest Leopard 2AV. Nie ze względu na najwyższy poziom, a na wygląd bardzo dobrą mobilność oraz pancerz. Mając ten czołg wystarczy,że wypuścisz granaty dymne to przeciwnicy srają ze strachu! I nic nie jest mu wstanie zagrozić! No chyba,że artyleria,hehe. Grając tymi pojazdami nie tylko mamy szacun na mapie. Mamy również podwyższone szanse u płci pięknej. Bo jaka kobieta nie chciałaby się przejechać w czołgu z emblematem niedźwiedzia… Na sam widok robi się mokro! 😀


  A tu moja bitwa dzisiejsza. Zapowiadała się pięknie, lecz kiszka poleciała.

  • Może, musiałbym mu założyć konto na disquis i takie tam, więc napisałem ze swojego. 😛 Ma dopiero 8 lat, ale gry i te sprawy ogarnia bardzo dobrze 😀

       • Kończę rozmowę z Tobą. Jest takie przysłowie: Nie polemizuj z id…. bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Do zobaczenia na polu walki.

          • Nie szukałem z nim żadnej zwady, powiedziałem tylko co myślę, może to go ubodło???? Jeśli tak to przepraszam.

          • Nie ubodło mnie nic, bo nie mam w zwyczaju obrażać się na internetowych napinaczy. A jeśli taka osoba Cię irytuje, to po prostu jesteś słaby psychicznie albo nowy w internetach 😛
           Odniosę się do Twojej pierwszej zaczepki o rzekomej „ściemie” – nie znasz mnie. Nie wiesz z kim gram, czy rzeczywiście mam siostrzeńca etc. Ja poczułem się, by poinformować Kinyę, dlaczego drugi raz biorę udział w konkursie na pakiet ICE, mimo, że już takowy posiadam, za to Ty, zakładając, że kłamię, postanowiłeś zabłysnąć komentarzem, który po pierwsze niczego nie udowodnił, a po drugie, był dość napastliwy. Każdy kolejny Twój komentarz, był jeszcze bardziej „atakujący” niż poprzednie, a w ostatnim można powiedzieć, że mnie obraziłeś, nazywając mnie idiotą, mimo, że nie dałem Ci ku temu podstaw.
           Reasumując – nie powiedziałeś co myślisz, a wykonałeś atak słowny, który niczego Ci nie udowodnił, a wręcz pokazał, że masz zadatki na internetowego napinacza, tzw. trolla, i który obnażył Twoje podejście do ludzi (na zasadzie – ja mam rację, a twoje[specjalnie z małej] zdanie, mnie G obchodzi) i właśnie niezbyt bujne zasoby inteligencji.
           Również mam tutaj nadzieję, że nie poczułeś się urażony, przecież wyraziłem tylko to co myślę, prawda? 😉

          • WoW

           A teraz wskakuj w rurki i pędź poskarżyć się mamusi, że ktoś zaczepia cię w internecie.

           Nie ma potrzeby kogoś znać osobiście, aby móc o nim dużo powiedzieć. Twoje posty mówią za Ciebie.

           Czytając Twoje wypociny (nie tylko na tym blogu) można dopatrzeć się kilku faktów. Mianowicie:

           Jesteś osobowością narcystyczną z wybujałym ego, wywyższającym się chamem i prostakiem który stara się udowodnić że jest lepszy od innych. Czytając twoje komentarze przypomniałem sobie, że jedną z ważnych potrzeb narcyza jest nieustanne odnoszenie się do kogoś, kto pełni rolę wroga. To pozwala z dużą dokładnością widzieć swoje zalety. Daje narcystyczne paliwo. Blokuje dostęp do zmiany – bo jak wokół sami niedoskonali – oprócz mnie – to przecież oni powinni się zmieniać, by dostąpić zaszczytu obcowania ze mną. Umiejętność wytykania błędów, ostre komentowanie ich, wyśmiewanie, ośmieszanie słabszych – jaka szeroka gama działań pozwalających na budowanie swej siły? Widzę, że ktoś jest tak strasznie, przeraźliwie, głupi i beznadziejny – że aż czuję się bosko mocny! Bo jestem lepszy, bo zauważam braki, bo jestem w tym bezwzględny. Panuję. Gdzieś na drugim krańcu depresyjności lokuje się narcyzm. Żeby nie być gołosłownym pozwolisz że przytoczę Twoją wypowiedź z tego bloga:

           „Tutaj troszkę wbrew regułom, ale co to za wyróżnienie pokazywać wygraną bitwę z epickim wynikiem? Nic szczególnego. Dlatego ja pragnę pokazać jak grać, mimo wyraźnej przewagi w drużynie przeciwnej i totalnej zwiechy w teamie gracza. Przewaga wroga była miażdżąca, lecz udało mi się wytrwać ile tylko się dało (wystrzelałem się z pocisków…). Jak widać, postawa „be a hero” nie udzieliła się moim sojusznikom, przez co padali jak muchy. Dlatego też ten screen, by pokazać co dzieje się, gdy gracze PvE grindują pojazdy na wysoki tier, a potem wchodzą nimi do bitew PvP – porażki…”

           http://babagra.pl/2016/01/styc

           Mógłbym pisać w nieskończoność lecz szkoda mi czasu na takie coś jak Ty. Ogólnie rzecz biorąc całą Twoja osobowość, skwituję w jednym zdaniu: Mocny w necie, słaby w świecie.

           Znając życie nie omieszkasz dać riposty temu postowi(przecież Twoje ego na to nie pozwoli) więc zapraszam Cię do gry w której udowodnię Tobie co myślisz o sobie.

 2. Spójrzmy na tą paczkę jak na drużynę bohaterów…
  Obiekt 430 to niziołek łotrzyk. Mały, z lekkim pancerzem i mizerną procą.

  OF-40 to elf, łucznik. Piękny, smukły, zwinny, odziany w lekką kolczugę i uzbrojony piekielnie celny łuk.

  T-72 to ork barbarzyńca. W miarę szybki, przyzwoicie opancerzony, z potężnym toporem w łapie, którym macha może powoli, może niecelnie, ale jak już trafi to urywa głowę przy samej d….
  M60A3 to śmiały rycerz. Zbroja płytowa, miecz w ręku. Zawsze na czele ataku przyjmuje ciosy na klatę i ochrania resztę drużyny. Może jego miecz nie zada takich obrażeń jak orkowy topór, ale zawsze potrafi się przyzwoicie odgryźć.
  Leopard 2AV To paladyn tej ekipy. Wielki, praworządny, dobry, w pełnej zbroi zakonnej i z wielkim dwuręcznym mieczem.

  Dla mnie to Leopard jest najlepszy, bo wszystkie Baldursy przeszedłem paladynem 🙂

  W załączeniu jedna z moich paskudnych porażek….

 3. 1.
  W Lodowej Paczce najlepsze są nie jeden lecz dwa czołgi, czyli Leo 2AV i M60A3. Stając na polu bitwy oko w oko z tymi bestiami, z góry czujesz się przegrany.

  2.
  Zaskoczyć czymś kobietę ??? Nie ma szans. Aczkolwiek…. Najpierw kupiłbym kwiaty, potem szukał ku temu okazji…

  3.

 4. Stare powiedzenie mówi, że nie ma złych czołgów, tylko ‚kierownicy’ słabi 😉 Ob.430, czy OF-40 na pewno nie kwalifikują się do bycia najlepszymi z tej paczki. Właściwie to ich wartość jest jedynie kolekcjonerska, bo trzeba przyznać, że w tym malowaniu wyglądają świetnie (jak wszystkie tenki z paczki ICE). M60A3 i T72 na swoim tierze potrafią napsuć krwi, choć M60 – z uwagi na mocniejszy pancerz – zdaje się być bardziej pomocny. Ale niewątpliwym zwycięzcą jest (co za zaskoczenie!) Leo2AV. Dobra depresja działa i twarda wieża w połączeniu z hull-down’em skutecznie mogą powstrzymać zapędy przeciwnika do bliższego zapoznania się z naszym „kotkiem”. A niezła mobilność, nie najgorszy pancerz kadłuba i trochę zdrowego rozsądku pozwala na udane kontry. Z przykrością się pozbędę Leo z garażu po skończeniu grindu, choć mam nadzieję, że godnie go zastąpi Lodowy brat-bliźniak 😉

  Zaskoczyć? Baby która gra nie da się zaskoczyć, a już na pewno nie w komentarzu… Jak mieszkasz blisko, to mogę Cię zaskoczyć poranną kawką z termosu w połączeniu z wycieczką Bardzo Dostojnym Motocyklem 😉

 5. Witam, 😀
  1.Najlepszy czołg Leopard 2 AV. Świetne połączenie mobilności opancerzenia i siły ognia, nic dodać nic ująć.

  2. Podaruj mi tą paczkę a będę sławił cię na wszystkivh polach bitew,
  wraki będą pietrzyć się stosami tych którzy staną mi na drodze. ;P

 6. No dobrze, aby nie przeciągać to są są dwa wpisy, które zwróciły moją uwagę i autorzy otrzymają kody na pakiet ICE: Kuben Agro za prawie romantyczny wiersz oraz Kocimiyazawa, bo nie potrafię się oprzeć porównaniu czołgów do rycerzy, łotrzyków i niziołków 🙂

  Gratuluję i wyślę wam info na adres mailowy z disqus 😀

Comments are closed.