Gildia Złodziei, najnowsze rozszerzenie The Elder Scorlls Online, którego premiera zapowiedziana została na 7 marca, zaoferuje graczom więcej korzyści niż tylko kradzieże i rozboje.

W najnowszym dzienniku developerskim twórców gry ujawniono, że ogólnodostępna aktualizacja gry, która zostanie wprowadzona w tym samym czasie, znacznie ulepszy narzędzie do szukania grupy. I to znacznie.

Nowe narzędzie do grupowania będzie mieć znacznie ulepszony interfejs dodając role postaci oraz tryby trudności w dostępnych instancjach. Dodatkowo grupy stworzone dzięki tej funkcji, składać się będą mogły z graczy każdej frakcji. Oprócz tego, jako nagrodę za wykonanie dziennej misji związaną z tym ulepszonym narzędziem, gracze otrzymają olbrzymią ilość punków doświadczenia oraz niebieski element wyposażenia.

W kolejnym etapie prac nad ulepszaniem narzędzia do szukania grupy, ekipa TESO planuje wprowadzić system wykopywania nieaktywnych graczy oraz potwierdzanie gotowości.

teso-gildia-zlodziei-grupa

A tymczasem… w dalekim Stros M’Kai, dzielna pogromczyni kamyków i krzaczków – Kinya Turbogroszka, walczy przedostaniem się na druga stronę zrujnowanego wiszącego mostu. Nie jest łatwo – pot i łzy. Udało mi się już jednak opracować metodę pokonywania około 60% długości tego mostu i nawet nie wiecie, jak bardzo się z tego faktu cieszyłam. Końcówka jest najgorsza, ale wierzę, że dam radę 🙂

TESO_20160217_most-1

TESO_20160217_most-2

Już niedaleko 😉

Po 40 minutach walki z mostem, zdałam sobie jednak sprawę, że należałoby porobić w tej grze także coś innego. Zakończyłam więc wszystkie misje związane z pozyskaniem załogi dla kapitan Kaleen, ukradłam Bhosakowi dzienniki i uciekłam statkiem na wyspę orków Betnikh, gdzie przywitano mnie przepiękną burzą. Przyznam się, że stałam kilka minut w miejscu i wsłuchiwałam się w odgłos burzy… Muszę powiedzieć jedno – oprawa dźwiękowa w tej grze chyba nie ma sobie równych.

TESO_20160217_betnikh

A jeśli chodzi o most na Stros M’Kai – to ja tam jeszcze wrócę 😀

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PolicMajster

Do tej pory poziom przeciwników w instancjach grupowych dobierany był na podstawie poziomu lidera grupy, dlatego liderem była osoba, która miała najniższy level. W przeciwnym wypadku osoby, które miały postać słabo rozwiniętą, padały po jednym uderzeniu najsłabszego przeciwnika.

Agoidd

To jest naprawdę ładna gra, zakupiłam wszystkie dodatki i wracam do niej jak tylko uporam się z wszystkimi singlami (xcom2, fallout4) i betami (the dyvision i black desert) 🙂

Agoidd

a mostek olałam po 20 min. 😀

Kinya

Mięczak ;P

Nukemski

No nie 🙂 No po prostu nie! 🙂 Laska lasce: Ty mięczaku! 😀 Beka 🙂