Do Tamriel zawitało kolejne specjalne wydarzenie. Tym razem fani tego cudownego uniwersum mogą wziąć Festiwalu Nowego Życia, podczas którego będzie można zdobyć ciekawe nagrody, unikalne osiągnięcia, a także nowe dekoracje do domu.

Festiwal Nowego Życia w Elder Scrolls Online rusza w czwartek 16 grudnia i potrwa do 4 stycznia. Do zdobycia są nie tylko wspaniałe nagrody, ale aż 60 ticketów, które można wydać na zakupy u Impresario.

By móc wziąć w nim udział należy udać się do Eastmarch i na południe od Windhelm odszukać Bredę – Herolda Festiwalu. Po ukończeniu pierwszego zadania, otrzymacie dostęp do dziennych questów, dzięki którym rozniesiecie atmosferę Świąt po całym Tamriel!

Ukończenie pierwszego questu nagrodzi Was memento Breda’s Bottomless Mead Mug, po użyciu którego otrzymacie 2-godzinny boost 100% do punktów doświadczenia.

Za wykonywanie zadań otrzymywać będziecie New Life Festival Gift Boxes, a w nich znajdziecie takie nagrody jak przedmioty do domów, materiały rzemieślnicze, dekoracyjne, (memento, kostiumy, kapelusze, przepisy i chowańce.

W trakcie wydarzenie, za pierwszą wykonaną misję każdego dnia, otrzymywać będziecie także trzy event tickety za które u Impresario możecie zakupić fragmenty chowańca Unstable Morpholit oraz także wszystkie fragmenty na skórkę Deadlands Scorcher, osobowość Deadlands Firewalker, wierzchowca Dagonic Quasigriff oraz na dom Doomchar Plateau.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułWydarzenie Puste Groby już dostępne w Conan Exiles, koniec z deszczem w budynkach
Następny artykułGrudniowa aktualizacja New World zmienia endgame, balansuje bronie i dodaje zimowe wydarzenie