ZeniMax zaprezentował przegląd zawartości najnowszego rozszerzenia do The Elder Scrolls OnlineGildia Złodziei, które to będzie dostępne dla graczy już od 7 marca.

Gracze będą mogli uzyskać dostęp do nowej linii umiejętności, zaraz po tym gdy po przybyciu do Abah’s Landing ukończą misję „Partners in the Crime” i dołączą do Gildii Złodziei. Wszystkie nowe umiejętności będą pasywne i obejmują takie zdolności jak odkrywanie ukrytych skarbów, targowanie, czy też redukcja bounty po jakimś czasie.

teso-gildia-zlodziei-2

Dodatkowo gracze będą mieć dostęp do mnóstwa innych aktywności w tym nowych misji dostępnych ze specjalnej tablicy, gdzie będzie trzeba okraść NPC lub też włamać się do sejfu. Dzieki ukończeniu misji z nowego rozszerzenia gracze otrzymają w nagrodę fałszywe zawiadomienia o nagrodzie, które będą obniżać bounty na postaci. Oprócz tego wielbiciele profesji złodziejskiej będą mogli wziąć udział w kilku nowych przestępstwach takich jak wandalizm, podpalenia, czy też włamania.

Gildia Złodziei wprowadzi do gry także asystentów, specjalnych NPC, którzy będą świadczyć konkretne usługi. Niektórych z nich będzie mogła użyć osoba go przyzywająca, podczas gdy innych będą mogli użyć wszyscy gracze znajdujący się w okolicy.

teso-gildia-zlodziei-asystent

Muszę powiedzieć, że o ile nie jest w mojej naturze bycie „tym złym” w grach MMO, to Gildia Złodziei wygląda bardzo interesująco 🙂