W zeszłym tygodniu na serwery koreańskie Black Desert Online trafiła ciekawa aktualizacja, która wprowadziła możliwość walk PvP bez żądnych konsekwencji – pojedynki, czyli tzw. duele.

Nowy system pojedynków pozwala na walkę z innymi graczami 1 vs 1, grupa vs grupa, czy nawet 1 vs grupa, a dodatkowo gracze biorący udział w takim pojedynku nie ponoszą żądnych kar!

Zgodnie z artykułem opublikowanym na portalu Inven, duele można wypowiadać we wszystkich strefach, nawet tych bezpiecznych i nie posiadają ograniczenia czasowego oraz reguł zwycięstwa.

20160303-bdo-kr-duel

Jeśli gracz zginie w trakcie pojedynku, to odradza się na miejscu walki wraz z pełną energią, po to aby mógł od razu kontynuować walkę.

W każdym momencie pojedynek może zostać przerwany – wystarczy kliknąć specjalna ikonę znajdującą się na interfejsie gracza.

20160303-bdo-kr-stop-duel

Oprócz dueli PvP aktualizacja ta wprowadziła także nowe kolory włosów i skóry, balans klas oraz kilka innych zmian, które z pewnością kiedyś trafią do naszej wersji gry…

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Jedynie to odradzanie takie trochę naciągane.

Kordus

Wręcz przeciwnie, zawsze irytowało że pojedynek trwa chwilę, a po nim żeby znów powalczyć trzeba czekać z minute na odzyskanie całości hp. Mała rzecz, a zdecydowanie cieszy.