W ostatnim tygodniu ekipa EverQuest II ogłosiła kilka bardzo interesujących rzeczy, z czego niektóre z nich są z pewnością nieco spóźnione…

Przede wszystkim producentka gry Holly „Windstalker” Longdale ogłosiła, że devsi pracują nad nowymi zawartościami do EQ2, w tym kolejnym dodatkiem. W najbliższym czasie natomiast gracze doczekają się kolejnej dużej aktualizacji fabledowych instancji, miejsc do zwiedzania, nowych misji oraz nowych skrzynek do zakupienia z MarketPlace.

20160301-eq2-ork

Marzec i kwiecień będą natomiast ważnymi miesiącami dla graczy europejskich.

Zgodnie z najnowszą informacją zamieszczoną na stronie głównej gry, już 31 marca dwa serwery rosyjskie (Barren Sky i Harla Dar) zostaną połączone wraz ze Splitpaw. W planach ekipy EverQuest 2 jest aby pod koniec kwietnia istniejące serwery europejskie: Splitpaw (angielskojęzyczny), Storms (francuskojęzyczny) oraz Valor (niemieckojęzyczny), połączyć w jeden nowy duży serwer angielskojęzyczny. Niestety silnik gry jest na tyle stary, że nie jest w stanie wesprzeć dostepności wielu języków na jednym serwerze.

Jeśli chcielibyście zatrzymać nazwy swoich postaci, to musicie zalogować się do gry 60 dni przed planowaną konsolidacją serwerów. Jeśli kilka postaci ma taką samą nazwę, to postać, która została założona jako pierwsza będzie mogła ją zatrzymać.

To, że nie gram już w EverQuest II nie oznacza iż nie obserwuję co się dzieje w tej grze. Nadal jestem zainteresowana jej rozwojem, chociaż jestem zdziwiona, że po tylu latach grania, nie czuje potrzeby zalogowania się do niej. Natomiast z pewnością zaloguję się aby móc zatrzymać nazwę swojej postaci – w końcu Kinya może być tylko jedna 😀

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Kiniuś to lognij się też na moje konto, nie będę sciągał klienta. Anselmo też może być tylko jeden 🙂