Cloud Imperium opublikował w dniu dzisiejszym nowy film zza kulis przedstawiający Andyego Sarkisa wcielającego się w rolę kosmity, który będzie jednym z bohaterów występujących w Squadron 42.

Na filmie tym zaprezentowano proces przechwytywania ruchu podczas gdy Serkis wciela się w istotę zwaną Thul’Oqquray. Dodatkowo możemy także zobaczyć w jaki sposób twórcy gry symulują w czasie nagrywania zmiany w grawitacji oraz posłuchać Serkisa mówiącego w fikcyjnym języku, który obecny będzie w świecie Star Citizen.

Andy Serkis jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wykonawców Hollywood, który dzięki systemowi motion-capture wciela się w komputerowo generowane postacie. Niektóre z jego ról to Gollum w trylogii Władcy Pierścieni Petera Jacksona, Cezar w Planecie Małp, czy też Supreme Leader Snoke w Star Wars: Episode VII – The Force Awakens.

Jak na razie lista aktorów wcielających się w postacie występujące w Squadron 42 jest naprawdę imponująca. Obok Serkisa wystąpią także Gary Oldman, Mark Hamill, Gilian Anderson, Mark Strong oraz jeden z moich ulubieńców – John Rhys-Davies.

A oprócz tego warto dodać, że zebrano juz ponad 110 milionów dolarów na prace nad Star Citizen. Jestem ciekawe jak długo jeszcze potrwa ten hype…

2 KOMENTARZE

Comments are closed.