Pierwszy dzień kwietnia, początek wiosny, piękna pogoda, a do tego piątek… Nie dziwię się więc, że się dzisiaj tak wiele się dzieje w świecie gier komputerowych.

Gdybym miała co chwilę podawać najważniejsze informacje dzisiejszego dnia, to uznalibyście to za spam. Dlatego też poniżej przedstawiam krótkie podsumowanie.

Zacznijmy od formy Razer, która ogłosiła, że wkracza na rynek sprzętu AGD dla graczy. Juz od dzisiaj gracze mogą zakupić super-szybki toster Razer Żywiciel!

Gracze World of Warcraft muszą przygotować się psychiczne na poważne zmiany w kolejnym dodatku. Jest ich naprawdę wiele i polecam się zapoznać z tą długą listą, ale dwie najważniejsze to sąd wojskowy za dezercję z Areny PvP oraz usunięcie wszystkich zdolności zaczynających się na słowo Arcane. Podobno graczom za bardzo się one myliły…

To w przyszłości, natomiast już teraz gracze WoW mogą rozpocząć questy wbijające reputacje dla nowej frakcji – Psów Śnieżnych. Jeśli Wam się to uda, to merchant zaoferuje Wam na sprzedaż unikalne nagrody takie jak Świecidełko z Pozytywna Energią lub Lekko Podarty Strój.

wow-dog-2

Kto nie grał w Wiedźmina 3 niech żałuje! No dobrze, ja nie grałam i żałuję po tym co dzisiaj zapowiedziało studio CD Projekt RED. Okazuje się, że twórcy tej gry zadbali oto aby nie była ona zbyt doskonała i powołali specjalny zespół pracujący nad różnego rodzaju błędami. Cel zespołu był prosty – upewnić się, że gracze nie zapomną iż jest to tylko gra i wszystko może się zdarzyć. Dzięki tej determinacji, koń Wiedźmina  – Płotka, stał się na tyle słynny, że w końcu przemówił ludzkim głosem!

Twórcy Vindictus ogłosili, iż gra ta już niedługo dostępna będzie na urządzenia VR. Lider zespołu zajmującego się tą zmianą osobiście zaprezentował w jaki sposób gracze będą musieli wcielić się w wybraną przez nich postać aby pokonać przeciwników. W końcu jest szansa na to, że zrzucicie kilka kilo!

 

Tyko dzisiaj gracze WarFrame mają szansę zakupić specjalne pakiety głosowe nazwane Lotus! Upewnijcie się, że każdy strzał będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem!

warframe-lotus

Każdy gracz przeżył z pewnością złamane serce. Pamiętacie jak zdradzeni czuli sie Leonard i Rajesh, kiedy zdradził ich Sheldor kradnąc za ich plecami Miecz Azaroth podczas gdy oni umierali w walce? Tia… każdy z nas przeżył jakieś rozczarowanie w grze. I właśnie dlatego BioWare postanowił udowodnić nam, że nie jesteśmy sami!

 

Devsi Final fantasy XIV postanowili zainwestować w zielona energię, a konkretnie w ekologiczne podróżowanie. Koniec ze spalinami, koniec z rozgniewanymi kierowcami – juz niedługo zamiast TAXI będziecie mogli wezwać ChocoGo!

 

Studio WildCard nie przestaje zaskakiwać. Z pewnością ochłonęliście już po podziale gry na dwie, w tym jedną darmową? No cóż, już niedługo będziecie mogli zagrać w ARK na Waszych urządzeniach mobilnych!

Sensacyjną wiadomość podali rano przedstawiciele XL Games. Już od dawna toczyły się negocjacje i w końcu w dniu dzisiejszym ogłoszono, że firma ta zakupiła studio Pearl Abyss – twórcę Black Desert.

blackdesert-reddit

W związku z tymi zmianami, od dzisiaj to Pearl Abyss stał się wydawcą ArcheAge! Gracze na całym świecie cieszą się z tej zmiany…

archeage-reddit

Bohemia Interactive, twórcy ARMA i DayZ  także rozszerza zakres swojej działalności i wprowadza na rynek nowy zapach dla mężczyzn – ARMA – Eau do Combat. Teraz i Wy możecie pachnieć odrobiną prochu strzelniczego i potu z walki…

 

Studio Wargaming zdecydowało iż czas najwyższy wysłać graczy na podbój Księżyca. Od dzisiaj, aż do 5 kwietnia można wziąć udział w specjalnym wydarzeniu „Moon Mayhem” w czasie którego macie szansę dowodzić unikalnym pojazdem IS 8-Ball, zarabiać medale i pozostawić swój ślad na Księżycu.

 

Po wieloletnich prośbach studio Cryptic, twórca Star Trek Online, ogłosiło że gracze w końcu będą mogli zagrać jako Horta. Ten śmiercionośny i niebezpieczny gatunek od dawna jest znanym graczom STO i w końcu będą mieli okazję wykorzystać unikalne zdolności tej rasy w walce!

STO-horta

Na serwery Black Desert Online dwa dni temu trafiło nowe rozszerzenia, a wraz z nim kraina Mediah. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż juz od przyszłego tygodnia gracze lubiący walkę PvP będą mogli cieszyć się z nowej zwycięskiej pozy swoich postaci – Spojrzenie przez Ramię. I to całkowicie za darmo!

black-desert-online-butt-pose

Wesołego Prima Aprilis i pamiętajcie by nie wierzyć we wszystko co dzisiaj widzicie w sieci!

1 KOMENTARZ

  1. WOT tak bardzo „NewRetroElectro Wave/Synth” dlatego trzeba zjadać 10 kg tostów Razera na śniadanie, na obiad pancake z płyt CD polany topionym pendrivem a na kolacje naggetsy z klawiszy Ciociu Kiniu xD 🙂 God Dammit! Ciężka dieta i życie Gamera 🙂

Comments are closed.