Trzymajcie się krzeseł, bo chyba po raz pierwszy w historii tej strony będę pisać o World of Warcraft. A konkretnie to zapowiedzianym na sierpień dodatki Battle of Azeroth.

Nie wiem czy wiecie, ale od wielu lat mam w miarę stałą ekipę jeśli chodzi o gry MMO, tzw. „banda zdziwaczałych 40-latków”. Jakiż czas temu zaczęliśmy wspominać stare dobre czasy rajdowania, kilkugodzinnego wipowania na bossach (nauki taktyki), grindowania i innych tego typu sprawach związanych ze starymi dobrymi MMORPG’ami. I stało się to co podejrzewacie – wybór padł na World of Warcraft.

I o ile ja wykorzystałam już swoje darmowe dziesięć dni, to reszta ekipy postanowiła zakupić ostatni dodatek i bawić się dalej. Owszem, katem oka spoglądam na monitor mojej połówki i chcąc nie chcąc biorę udział w hypie na kolejny dodatek do World of Warcraft: Battle of Azeroth, który to zadebiutować ma 14 sierpnia.

Brutalny atak upadłego tytana zatrząsł w posadach światem Azeroth, a pojawienie się nowego, potężnego zasobu – azerytu – który stanowi w rzeczywistości siłę życiową zranionej planety, popchnęło Przymierze i Hordę na skraj otwartej wojny.

Już dziś można rozpocząć przygotowania do wojny, o ile zdecydujecie się na zakup Battle for Azeroth w przedsprzedaży. Oprócz dostępnego natychmiast błyskawicznego awansu jednej postaci na poziom 110, nabywcy dodatku w przedsprzedaży zyskają możliwość rozpoczęcia serii zadań zwieńczonych rekrutacją pierwszych czterech z nowych, sprzymierzonych ras, w tym dzielnych Świetlistych draenei (Przymierze) oraz starożytnych elfów z Suramaru – Dzieci Nocy (Horda).

To tak z ciekawości – jak wielu z Was gra w World of Warcraft i ma zamiar zakupić ten dodatek?

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułTrion Worlds po raz kolejny zawodzi graczy: elementy P2W na serwerach Fresh Start
Następny artykułCrossout dodaje tryb Battle Royale
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Eeeee tam zaraz zdziwaczałych ,,, 😛

Pikiel

WoW daje rade. Dodatek wyglada zachecajaco – zobaczymy.
Grunt to miec dobra ekipe do grania, wtedy kazda gra staje sie bardziej grywalna.

Anselmo

Eeee tam zaraz zdziwaczałych … 🙂

Salusik

Możecie mi wytłumaczyć ten fenomen WoWa? Grałem w wiele różnych MMO no i uważam, że wow nie daje rady, no sory. Rozumiem, że jest wysoce rozbudowana fabularnie itp ale ludzie… samo sterowanie jest tak beznadziejne, że odechciało mi się w to grać po 4 dniach. Pomijam oczywiście grafikę i animacje bo tutaj sam rozumiem, że jest to gra wiekowa ale jak już wspomniałem – sterowanie, do tego interface, umiejętności w tej grze są dla mnie jakimś nieporozumieniem, jakim sposobem ta gra jest uznawana za taki twór, często nazywany doskonałym to nie mam pojęcia