Trzeba było czekać cztery lata, aby Funcom zdecydował się na wprowadzenie darmowego triala swojego kapitalnego MMO – The Secret World.

To nie tak, że wcześniej nie można było wypróbować tej gry bez zakupu, tyle że aby to zrobić trzeba było poprosić aktywnego gracza o klucz dostępu. Od wczoraj jednak, każda osoba zainteresowana The Secret World uzyska do niej 10-cio dniowy dostęp bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli lubicie zagadki i niesamowite misje śledcze, a do tego to wszystko otoczone atmosferą tajemniczości – to jest to gra dla Was. Wcielić się w niej możecie w członka jednej z tajemniczych organizacji: Illuminati, Dragon i Templariuszy. W tej grze nie ma klas i tak naprawdę jesteście w stanie stworzyć taką postać jaka Wam odpowiada, bo do wyboru macie mnóstwo broni oraz ponad 500 zdolności. Jedyny mankament jaki ta gra ma, to nieco sztywny system walki, nad którym teraz trwają prace mające go ulepszyć.

The Secret World jest naprawdę unikalnym tytułem wartym wypróbowania i mam nadzieję, że się nie zawiedziecie tą grą.

Warto wspomnieć także, że podstawkę do The Secret World, jak i kilka pierwsze rozszerzeń, dość często można zakupić na Steam w bardzo atrakcyjnych promocjach – nawet do 70% taniej. Obecnie grę te mozna zakupic po promocyjnej cenie na Green Man Gaming.

Poprzedni artykułGloria Victis z nowym motywem przewodnim
Następny artykułPolowanie na hackerów w Black Desert Online rozpoczęte