Na 1 czerwca Daum Games EU zapowiedział kolejną dużą aktualizację gry, która powiększy świat gry o 30% oraz wprowadzi mnóstwo nowych misji.

Wraz z wprowadzeniem pierwszej części Walencji gracze będą mogli odbyć podróż do nowego pustynnego regionu, którego odkrywanie będzie z pewnością dużym wyzwaniem. Gracze będą musieli zmierzyć się z ekstremalnymi temperaturami w w trakcie dnia, które wymagać będą odpowiedniego nawodnienia oraz potwornie zimnymi nocami podczas których gracze będą musieli utrzymać odpowiednią temperaturę ciała by nie zmarznąć. Dodatkowo w regionie tym pojawi się nowy efekt pogodowy – burza piaskowa, która będzie zadawać obrażenia, no chyba że gracz rozłoży namiot w którym będzie mógł się schronić. I jeszcze jedno – w tym regionie nie ma minimapy więc bardzo łatwo będzie można się zgubić.

Graczy z pewnością zasmuci informacja, że normalne konie oraz wagony nie będą tutaj przydatne, jako że tereny pustynne znacznie obniżą ich prędkość. Aby temu zaradzić gracze będą mogli zakupić wielbłądy od NPC, które radzą sobie znacznie lepiej w tych trudnych warunkach. Kolejny nowy mount to słoń, który należeć będzie do gildii i służyć będzie jako machina wojenna w czasie oblężeń.

Pierwsza część aktualizacji Valencia doda także nowe bronie, sprzęt oraz akcesoria, takie jak na przykład Rocaba Armor który daje bonus do uników, czy też bronie Rosar, które ignorują odporność. Dodatkowo system ulepszania dodatków pozwoli graczom na ulepszenie sprzętu do poziomu +20. Osoby mniej nastawione na walkę z pewnością ucieszy informacja o nowych nasionach oraz przepisach.

 

Daum Games poinformował także, że już 15 czerwca rozpoczną się pierwsze testy wojen o węzły (node) oraz oblężeń zamków. W tym momencie rozpocznie się dwutygodniowy okres próbny w czasie którego gracze będą mogli zapoznać się z nową mechaniką PvP oraz przetestować nowe ustawienia serwerów. Po tym czasie rezultaty zostaną zresetowane.

Od dzisiaj trwać będą także eventy przygotowujące graczy do aktualizacji Valencia, które potrwają do 1 czerwca włącznie:

  • I – wszyscy przeciwnicy NPC będą mieli szansę na rzucenie Black Stone
  • II – 30% więcej XP do walki, zbieractwa, przerabiania, gotowania, łowienia, wymiany handlowej, trenowania i alchemii.

No to jak – gotowi stawić czoła pustyni?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.