Saurian to survivalowa gra z wielkim otwartym światem, która tworzona jest przez studio Urvogel Games. I chociaż obecne są już na rynku inne survivalowe gry z dinozaurami, to ta zapowiada się wyjątkowo.

Kilka dni temu zakończyło się zbieranie funduszy na Kickstarter i twórcom tego tytułu udało się zebrać ponad 220.ooo$, czyli kilka razy więcej niż starali się pozyskać.

Saurian-gatunki-2

No dobrze, więc na czym polegać będzie wyjątkowość tego tytułu? Otóż w Saurian gracze mogą zagrać jako jeden z czterech dinozaurów i przeżyć kolejne etapy rozwoju, począwszy od pisklaka, aż do dorosłego osobnika. Do wyboru graczy będzie: Dakotaraptor, Pachycefalozaur, Tyranozaur oraz Triceratops. Każdy z powyższych gatunków będzie miał specjalne umiejętności, jakie gracze będą musieli wykorzystać by mieć szansę na przeżycie w tym przepięknym, ale jakże niebezpiecznym środowisku. Przeżycie oznaczać będzie zarządzanie potrzebami fizycznymi, a jednocześnie unikając drapieżników oraz zagrożeń naturalnych, a wszystko to dziać się będzie w odwzorowanym sprzed 66 milionów lat ekosystemie Hell Creek.

Dla fanów dinozaurów, gra ta z pewnością będzie niesamowitą gratką, gdyż zgodnie z zapewnieniem twórców, znajdzie się w niej wszystko co obecnie wiadomo o życiu tych stworzeń. Saurian ma połączyć w sobie wiedzę naukową oraz rozrywkę, w taki sposób aby zadowolić miłośników dinozaurów oraz graczy.

I zanim ktoś z Was wspomni o tym, że w dinozaura będzie można się wcielić także w ARK: Primal Survival, to i owszem, tryb taki został zapowiedziany przez studio WildCard, ale Saurian jest tworzony tylko z myślą o tego typu rozgrywce. Jeden z osiągniętych na Kickstarter celi to tryb wieloosobowy, więc zapowiada się interesująco 🙂

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o tym tytule, to zerknijcie na stronę główną gry lub też na Kickstarter.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.