Dzisiaj w nocy, dokładnie o godzinie 1:00 czasu polskiego, DayBreak Games Company wyłączy serwery swojej wiekowej strzelanki – PlanetSide 1.

Jeśli chcielibyście pożegnać się z tym rewelacyjnym tytułem, albo może zajrzeć aby zobaczyć o co w nim chodziło, to jest to Wasza ostatnia szansa!

Klienta gry możecie ściągnąć stąd, a w związku z tym, że rozgrywka w PlanetSide 1 nieco różni się od tej, jaką znacie z PlanetSide 2, przygotowano także poradnik dla początkującego gracza.

Oczywiście zbyt wiele się nie nagracie i pewnie będziecie ginąć co nie miara, zważywszy na to, że ostatni czynny serwer PlanetSide 1 został całkowicie opanowany przez oszustów, ale warto zalogować się, aby po raz ostatni zerknąć na ten epicki tytuł.

To kto z Was ma dzisiaj w planach zagrać po raz ostatni do PlanetSide 1? I dajcie znać jeśli nagracie dzisiaj filmy związane z końcem PlanetSide 1.

PlanetSide 1


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554