W sobotnie popołudnie na serwery Dirergence: Online, czyli tego oryginalnego Divergence, a nie mającego-zarobić-kasę prequela, trafiła interesująca aktualizacja.

Od wczoraj gracze Divergence mogą udać się na nowiutki kontynent – Anduine, charakteryzujący się kolorową florą, pagórkami oraz rzekami. Prawdziwy raj dla osób lubiących zwiedzać i polować na te najbardziej niebezpieczne stworzenia, bo jakimś cudem właśnie tam się one przemieściły.

20160828-Divergence-2

Aby się tam dostać, należy udać się do specjalnej stacji transportowej skąd co jakiś czas odlatują promy, lub też samemu zbudować jakiś pojazd. Dokładnie, bowiem prócz nowego biomu do gry dodano także możliwość tworzenia pojazdów lądowych, jak i tych latających. Wybór jest olbrzymi: frachtowce, myśliwce, ścigacze, poduszkowce i inne. Ale nie ma tak łatwo, bo aby postać mogła je prowadzić, musi rozpocząć szkolenie w profesji Operator.

Gdybyście byli zainteresowani tym tytułem, to możecie zakupić go na Steam Early Access. Możecie też przed zakupem poczytać inne artykuły na temat Divergence: Online.