Po tygodniowym opóźnieniu, Divergence: Online jest od wczoraj oficjalnie dostępny na Steam.

Divergence: Online, zwane przez twórców SWG 2.0, można zakupić obecnie w cenie 27,75 Euro i zgodnie z oficjalna informacją premiera tej gry na Steam była: „Najlepszym. Startem. W historii.” Z tego co widać to serwery działają bez zarzutu, ale opinie na Steam są obecnie mieszane. Prawdopodobnie ma to wiele wspólnego, że gra ta jest w bardzo, bardzo wczesnym dostępie, a wiele osób spodziewa się otrzymać gotowy produkt…

Już w pierwszych godzinach od uruchomienia Wczesnego Dostępu na serwery Divergence: Online trafiło 8 aktualizacji. W niedługim czasie wprowadzone mają zostać samouczki, poprawki w AI, ulepszona walka wręcz, więcej wyborów dla syntetyków i inne rzeczy.

Niektórzy użytkownicy wyrazili także niepokój przez przyjęty model biznesowy, gdyż zakup dodatkowych pakietów na stronie głównej gry odblokowuje dwie nowe rasy, ramę do walki dla syntetyków oraz kilka innych bonusów w zależności od wybranego pakietu.

Koncepcja Divergence: Online z pewnością przypadła mi do gustu, ale powiem uczciwie, że cena 37 Euro – bo tyle właśnie kosztować będzie ta gra bez zniżki, za wczesny dostęp i z wiele błędów, jest jak dla mnie zbyt wysoka.

Jedno jest pewne – gra ta nie prowadzi gracza za rękę i zanim zdecydujecie się na zakup, obejrzyjcie kilka filmów z rozgrywki.

Poprzedni artykułStrategiczna reorganizacja w Studio Red 5?
Następny artykułZnerfowano oswojone dinozaury w ARK
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Joe Rachitynowy

w dzisiejszych czasach ludzie płacą więcej za beta testowanie niż za samą grę 😀 o boziu, kiedy się do tego w końcu przywyczaje?