Można rzec, że Star Citizen, jak i prace związane z jego rozwojem, owiane są pewnego rodzaju mistycyzmem.

Rekordowe finansowanie, dzięki wsparciu społeczności jednych z najbardziej oddanych fanów oraz niesamowicie drogie statki i dodatki, które sprzedawane są na długo przed premierą gry, to sprawia, że Star Citizen budzi wielkie emocje. Uda się, czy się nie uda? Zagramy, czy jednak będzie klapa?

Star Citizen zebrał 120 milionów dolarów

No cóż, w tym tygodniu gra ta wykonała kolejny wielki skok – z wersji Alpha 2.0 na długo oczekiwaną wersję 2.5, która wprowadziła do tego tytułu wiele nowości i funkcji mogące zadowolić wielu graczy, a szczególnie tych co lubią żyć na granicy prawa. Przynajmniej w grze.

Wersja 2.5 wprowadziła do gry między innymi trzy nowe statki: Reliant KORE oraz dwa warianty ARGO MPUV, nowy system lądowania i stację kosmiczną dla tych graczy wyjętych spod prawa – Grim HEX. Niedaleko tej stacji gracze znaleźć mogą coś, co jest zaczątkiem housingu w tej grze, czyli małe stacje wbudowane wewnątrz asteroidów.

Demo wersji 3.0

Oczywiście to tylko najważniejsze rzeczy z wersji 2.5 Star Citizen i jeśli interesują Was wprowadzone zmiany, to zerknijcie na opis tej aktualizacji na stronie głównej gry.